American Horror Story se vrací! Vítejte v blázinci

Nové postavy, nová lokace, staré děsy! Druhá řada American Horror Story začíná v neděli 2. 2. 2014 ve 22.25 na Prima COOL.
American Horror Story: Asylum
American Horror Story: Asylum
polyspotlight.com

V blázincích byla vždycky ukrutná zábava – zvláště, když v nich zároveň strašilo! Právě na to se každou neděli večer můžete těšit ve 2. řadě hororové šmakulády American Horror Story: Asylum!

Píše se rok 1964 a dvojice řádových sester vede institut pro choromyslné jedince a nevyléčitelné cvoky.

Jak pacienti, tak i doktoři si však uvnitř nesou rozličná tajemství své temné minulosti.

A zatímco se v jejich okolí začnou dít divné, nevysvětlitelné události, ukazuje se, že ne každý pacient je zde uzavřen po právu...
Jak už jsme totiž vypíchli před necelým rokem, pozoruhodností American Horror Story je její uzavřený formát...

Řečeno lidsky: každá řada je jeden příběh se začátkem a koncem. Příběh, který do další řady nepokračuje. Každá řada je tak jednou epizodou.

To s sebou nese hned několik výhod, z nichž tou nejlepší je, že American Horror Story se nemusí bát zaříznout libovolné postavy klidně uprostřed řady!Ať už to totiž dopadne jakkoliv, v další řadě stejně dojde na jiné herce. A to je kvalita, která je obzvláště richtig v případě hororu...

American Horror Story II - upoutávka 30s

V druhé řadě přesto dojde na návrat několika známých tváří v nových rolích – například Zachary Quinta, Jessicy Lang či Lily Rabe, tentokrát však v jiných rolích.

Jedním z nováčků je potom Joseph Fiennes (Záblesk budoucnosti) jako majitel celého veselého ústavu.

American Horror Story II - upoutávka 20s

Co vše se bude dít za zamřížovanými okny a kdo bude mít prsty ve strašení tentokrát, to vše se zatajeným dechem nakoukávejte od příští neděle vždy po 22. hodině na Prima COOL!

American Horror Story II - upoutávka 15s

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama