11 vašich nej hororových fotek!

11 týdnů jste mohli na našem webu soutěžit o župánky COOL, stolní hry ALBI a roli v upoutávce na Prima COOL. Kdo vyhrál?
AHS - soutěž - Výherce 4. týdne

V naší fotosoutěži se seriálem American Horror Story jste nám mohli posílat své strašidelné fotky na téma, které jsme vyhlásili vždy v neděli večer na TV obrazovce Prima COOL při vysílání zmíněného seroše.

Výherci jsou:

Dana Novotná, Katka Haboňová, Linda Vacková, Barbora Nechanická, Jakub Novák, Anna Pytlíková, Petra Danišová, Jitka Nováková, Jana Otradovcová, Pavla Klugová, Míša Aulická

Ti všichni vyhráli župánek COOL a stolní hru Albi.

Absolutní vítězkou se stala Barbora Nechanická, jejíž fotku můžete vidět výše a která k župánku a hře získává i možnost natočit si upoutávku na některý z nových pořadů, který poběží na Prima COOL ještě letos, a balíček kosmetiky v hodnotě 5000 Kč.

Všem účastníkum soutěže American Horror Story děkujeme za účast a výhercům gratulujeme!

Témat bylo 11 a všechny byly strašidelné. Podívejte se v naší galerii na 11 vítězných fotografií, které jste zvolili svými "lajky". Pokud vás strašidelný seriál American Horror Story bavil, nebojte. Máme vysílací práva i na jeho další řady, které připravujeme do vysílání na první polovinu příštího roku.

A pozor! Od 1. září se v neděli po 22. hodině těšte na seriál Spartakus: Pomsta a pak na nejnovější sedmou řadu Dextera!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama