12 zajímavostí, které jste o Chuckovi nevěděli

Sledovat je můžete každou sobotu a neděli v 10:20, ale raději zjitříme vaši pozornost.
Chick (Zachary Levi) a Sarah (Yvonne Strahovski)
Chick (Zachary Levi) a Sarah (Yvonne Strahovski)
archiv Prima COOL

1) Nejenže se jednotlivé díly vždy jmenují „Chuck vs. něco, ale téma každé dané epizody dokreslují i záběry na monitorech obchodu Buy More. V díle Chuck vs. Helicopter tak šlo v pozadí pozorovat obrázky vrtulníků… 

2) Chuckovo celé jméno je Charles Irving Bartowski.

3) Seriál si získal přízeň fanoušků mnoha, mnoha popkulturními referencemi na slavné filmy. Mezi ně patří Kmotr, kapela Queen, Rocky IV, Casablanca nebo Vykoupení z věznice Shawshank.

4) Jedny z nejčastějších narážek však patří filmu Špioni jako my (1985), v němž se dvojice nekňubů připlete do světa skutečných špionů...

5) Yvonne Strahovski se setkala spolu s představitelem agenta Caseyho (Adam Baldwin) při dabování herních dílů Mass Effect 2 a 3. Oproti Baldwinovi si však Yvonne u své postavy ponechala vlastní vzhled. Adam Baldwin daboval mimozemšťana ukrytého pod maskou.

Chuck - vypadá to jako rande, ale není to rande :)
Chuck - vypadá to jako rande, ale není to rande :)

6) Po druhé řadě Chuckovi hrozilo zrušení, fanoušci však zahájili masivní letákovou kampaň (nebo tak něco) a Chuck se tak nakonec dožil celých pěti řad!

7) Sarah Lancaster, která hraje Chuckovu výrazně starší sestru, je ve skutečnosti jenom o 7 měsíců starší než Zachary Levi, Chuckův představitel.

8) Yvonne Strahovski se naposledy objevila v hororovém béčku Já, Frankenstein, objevit se má i v novém filmu 24: Live Another Day.

Zachary Levi v civilu a ve filmu Thor: Temný svět
Zachary Levi v civilu a ve filmu Thor: Temný svět
themarysue.com

9) Zachary Levi si naposledy zahrál ve velkofilmu Thor: Temný svět jednoho z Asgarďanů.

10) Loni v březnu tvůrci seriálu řekli, že by rádi pomocí Kickstarteru zafinancovali filmové pokračování Chucka. Rok bylo ticho, 27. května 2014 ale Yvonne Strahovski oznámila, že práce na filmu stále pokračují!

(lol)

Earl - Exoti

10 největších seriálových exotů

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama