5 divnejch věcí, který propagoval Chuck Norris

Svaly jsou krásná věc, ale prachy si za ně nekoupíš.
Ryba je kámoš... i s Chuckem!
Ryba je kámoš... i s Chuckem!
T-Mobile

Chuck Norris je chlapákem, který se z nuly vypracoval na überfrajera. Místo původního nemotorného introverta si Chucka budeme navždy pamatovat jako borce, který se umí sám praštit do zad, drže při tom své dvě kultovní uziny. Jenže i když jste slavnej pro své kopance a filmy, nutně to neznamená, že si nemůžete přivydělat i jinak. Dle principů merchandisingu by každá celebrita měla prodávat kolekci věciček souvisejících s její proslavenou profesí, jenže ne vždy má jeden šťastnou ruku při výběru toho pravého ořechového – jak třeba právě Chuck, když se kdysi podepisoval pod níže vybranou pětici obskurností.

 

Total Gym

Museli jste přece podvědomě tušit, že na tuhle věc dojde. Reklamy na Total Gym masírovaly celou jednu generaci zájemců o fitness tak hrubě, že lze najít přímou korelaci mezi jejich vysíláním a vzrůstem dětské obezity. Většina z nás Total Gym sice naživo nikdy neviděla, ale nekonečná smyčka Chuckových kreací na posilovacím transformerovi nám navždy vzala chuť ze sportu.

Total Gym Foto:

 

Karate Kommandos Corvette

Ach, merchandisingové hračky. Může existovat lepší spojení honby za chechtáky než nalepení svého jména na plastovou miniaturu corvette, která se vyznačuje křiklavými barvami a vyjíždějícími čepelemi, jež jsou zřejmě určeny k likvidaci otravných chodců? Krásně brutalistická Karate Kommandos Corvette, dětská hračka jakoby vypadnuvší z Carmageddonu, se navíc v žádném Chuckově filmu neobjevila – nejsme si ale jistí, jestli to je dobře, nebo špatně...

Karate Kommandos Corvette Foto:

 

Mobilní operátor

Jak si asi ještě pamatujete, jistá česká pobočka jistého globálního mobilního operátora si před pár lety Chucka najmula, aby jí pomohl prodat více telefonů, satelitů a SIM karet. Což si vysloužilo pozornost médií i za hranicemi, protože podobně divné praktiky obvykle na západních hercích páchají jenom Japonci.

Ryba je kámoš... i s Chuckem! Foto:

Hele, chápeme, že herce živí herectví, a to jak ve filmech, tak i v reklamě. A nic proti tomu! Copak je ale opravdu takový problém jim při tom dát roli, do které charakterově sedí? Nemohl Chuck třeba bojovat s invazí analogových telefonních budek nebo něco podobného? Fakticky musel hrát páprdu, který si myslí, že si ho Češi pletou s půlstoletí mrtvým Brucem Lee? Můžeme jen doufat, že Chuck při natáčení vůbec nerozuměl, v čem to vlastně hraje, a pořád netrpělivě čekal, kdy konečně bude někoho moct kopnout do obličeje. Což nakonec bezpochyby provedl režisérovi a jeho copywriterům. Protože šokem z pohledu na tragické reklamy s Chuckem by i Don Draper zapomněl, jak kouřit.

 

Svítilna

Nic neřekne "přeborník bojových umění" víc, než večerní četba mezi peřinami. Oficiální merchandisingové předměty na ChuckNorris.com nabízejí povětšinou propagační Chucktrička, Chuckkšiltovky nebo prostě věci, které lze nějak vzdáleně spojit se sportem (Chucklahve na vodu nebo Chucktašky na kolo). A rovněž přítomná Oficiální Chuck Norris Svítilna Ke Čtení je zhruba ekvivalentem toho, jako kdyby Stephen Hawking prodával své boxerské rukavice nebo Woody Allen nabízel dychtivým fanouškům suplementy na nabrání muskulatury. Tudy fakt ne.

Svítilna Foto:

 

Džíny

V dobách, kdy byl za symbol mužství považován těsný rozkrok, se Chuck Norris rozhodl skloubit příjemné s užitečným a nabídnout nám potěchu svého napnutého klínu s možností zažít obdobné utrpení. Na jednu stranu je pravda, že prý Chuckdžíny byly vytvořeny specificky pro účely přeborníků bojových umění (bojových umělců?). Na druhou stranu od nich ale není moc daleko k Oficiálním bojovým košilím, šálám, kapesníkům a kožichům. Navíc nám řekněte, kolik lidí potřebuje kalhoty tak flexibilní, že by mohly hrát v karate filmu? Tečkou na stylu fortu homoerotické reklamy je tak nakonec především zvěčnění Chuckova upnutého rozkroku a zadnice. Bohužel, při objednání vám džíny spolu s hlavním kníratým modelem skutečně nedošly...

Džíny Foto:

Zdroj: Topless Robot

Zákon mlčení s Chuckem Norrisem začíná ve čtvrtek ve 21.55 na COOLu!

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama