5 důvodů, proč byste si měli zahrát FIFA 16! Čekají vás tyhle revoluční změny...

Letos to nejsou jen upravené soupisky!
FIFA 16
FIFA 16
EA Sports

Právě dnes vychází další ročník hry FIFA, který i letos svádí urputný souboj s konkurenčním Pro Evolution Soccer. A ačkoliv druhá zmiňovaná hra sbírá vysoké známky a po letech je opravdu zdatným soupeřem, také FIFA 16 toho má hodně co nabídnout. Nabízíme vám pět důvodů, proč se do jejího hraní pustit i tentokrát!

1) ŽENSKÉ TÝMY

Jasně, čím jiným bychom měli začít? FIFA letos nabízí možnost zahrát si za nejlepší ženské reprezentace a musíme uznat, že nedošlo jen na změnu modelů těch, kdo se prohání po hřišti. Vývojáři sledovali spoustu zápasů a ve výsledku se hratelnost od mužských zápasů diametrálně odlišuje. A schválně, najdete mezi oslavami tu za žlutou kartu?

FIFA 16 Foto:

 

2) FIFA ULTIMATE TEAM

Režim FIFA Ultimate Team je každým rokem populárnější a letos vývojáři přichystali jak upravený interface, tak novinku v podobě FIFA Ultimate Team Draftu. Vyberte si ty nejlepší hráče z nejlepších a ukažte ostatním, jak se tým plný hvězd shodne na hřišti.

FIFA 16 Foto:

 

3) ODZBROJUJÍCÍ PREZENTACE

Co lidem z EA opravdu jde, je televizní podání jednotlivých zápasů. Stejně jako v předchozích letech, i tentokrát se počítá s mnoha úhly kamer, skvělými opakovačkami, dvěma komentátorskými páry a fanoušky, kteří za každé situace ženou svůj tým kupředu. Zavřete oči, je to jako na skutečném stadionu!

FIFA 16 Foto:

 

4) KOMPLETNĚ PŘEPRACOVANÁ OBRANA

Cítili jste se v předchozích ročnících svázaní předem připravenými pohyby a animacemi v obraně? Vývojáři z EA šli do sebe a v obraně máte konečně volnost. Už není nouze o odražené balóny, zblokované střely a kompaktní pohyb všech obránců. I během hraní proti umělé inteligenci pocítíte, že obrana ví, co má v danou chvíli dělat. Hřebík by měl radost!

FIFA 16 Foto:

 

5) JE TO PROSTĚ FIFA

Fotbal je nejoblíbenějším sportem na planetě a v tomhle směru má FIFA skvělou výchozí pozici. Kombinace líbivé grafiky a širokých možností hratelnosti z ní každoročně dělá žádaný artikl a z tlaku konkurence nakonec budeme těžit my – hráči!

FIFA 16 Foto:

Zdeněk Princ - facebookové stránky autora

Paul Gascoigne byl taky gambler a několikrát ho chytli při krádeži

Z alkoholika švihákem! Podívejte se, jak jeden z nejslavnějších fotbalistů přestal být troskou


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama