5 důvodů, proč nesmíte chybět na MČR v počítačových hrách!

Do Brna se sjede česká e-sportová elita!
MČR 2015
MČR 2015

Už zhruba za tři týdny odstartuje na brněnském výstavišti finále dalšího ročníku oficiálního Mistrovství ČR v počítačových hrách, které potrvá celý víkend od 6. do 8. listopadu. Jde o akci, na níž by neměl chybět žádný fanoušek e-sportu nebo her obecně. 

Proč? Protože to prostě bude super mega ukulele… ehm, boží! Ale jestli vám jen tohle tvrzení nestačí, přikládáme pět pádných argumentů, proč do Brna vyrazit a mistrovství nesledovat pouze na dálku. 


1) NEJVÝZNAMNĚJŠÍ AKCE

Začneme hned tím nejsilnějším. MČR je a vždycky bude tou nejdůležitější herní akcí, kterou nejen Česko, ale vlastně i Slovensko má. A nikdo nemůže tvrdit opak. Národním mistrem chce být jednoduše každý, zvlášť, když tu máme větších herních eventů opravdu pomálu. Historie mistrovství navíc sahá až do roku 2002 a po tříleté pauze se opět vrací do Brna. 

2) NEJLEPŠÍ HRÁČI

Dostat se na Mistrovství ČR v počítačových hrách je cílem každého, kdo se e-sportu věnuje na vyšší než rekreační úrovni. Přímo na místě se budete moct vyfotit s lidmi z eSuby, nEophyte, Fraternitas, ale také s nejlepším českým hráčem League of Legends Freezem, nebo s komentátory Herdynem a Xnapym! A pozor, potkat tu můžete i krásné dívky z eSuba CS:GO týmu! 

3) NEJKVALITNĚJŠÍ ZÁPASY

A když už mluvíme o hráčích, musíme zmínit i samotné zápasy. Všechno uvidíte spolu s ostatními diváky v publiku živě na obrovském plátně a ještě k tomu dostanete profesionální komentář odborníků na slovo vzatých. Jako bonus přičtěte fantastickou atmosféru, kterou vytvoří nejen diváci, ale i samotní hráči. No, nechcete už být přímo na místě?

MČR 2015 Foto:

 

4) NEJZÁBAVNĚJŠÍ PODÍVANÁ

MČR v PC hrách ale není jen o bušení do klávesnice a broušení podložky myší, ale taky o technologických peckách, který zde budou prezentovat partneři akce. A díky tomu, že se předhánějí v tom, kdo ukáže větší bombu, zažíváme i v České republice něco jedinečného. Exkluzivní představení virtuální reality, možnost vyzkoušet si dosud nevydaný handheld, nejnovější hry nebo žhavé utility pro streamery. To vše jsme viděli v minulých letech a letos tomu rozhodně nebude jinak. 

5) NEJLEPŠÍ COSPLAYERKY

Rádi se díváte do výstřihu Lary Croft nebo chcete vidět svou oblíbenou anime postavu? Pak i na tyhle unikátní kousky narazíte během vyvrcholení české herní sezóny! Těšit se můžete například na Germiu z eSuby, která skončila druhá se svým kostýmem na Road to BlizzCon, budete mít šanci potkat se s Romanem Pivcem, jedním z nejlepších evropských cosplayerů a s dalšími velkými osobnostmi tohoto odvětví! Kdo neholduje hrám, určitě si vybere i mezi anime cosplayerkami, které se tradičně akce zúčastní! 

Říkal někdo nuda v Brně?

Jakub Trulík
www.playzone.cz

 

Germia Cosplay - Obrázek 14

Cosplay po česku: Germia je naprostá špička!


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama