5 věcí, které potřebujete vědět o Batman V Superman: Úsvit spravedlnosti

Dva nejslavnější komiksoví superhrdinové si půjdou po krku!
Batmana čeká těžká šichta...
Batmana čeká těžká šichta...
Warner Bros.

1) Kdy bude první trailer?

První upoutávka se měla objevit v pondělí 20. dubna, vzhledem k úniku na internet ale dorazila už v sobotu 18. dubna. Tady se na ni můžete podívat.

2) Kdy bude premiéra filmu?

Batman V Superman: Úsvit spravedlnosti dorazí do českých kin 24. března 2016.

3) Kdo film točí a kdo v něm hraje?

Režisérem filmu je Zack Snyder (Strážci – Watchmen, Muž z oceli). V hlavních rolích se představí Henry Cavill (Superman) a Ben Affleck (Batman), dále se můžete těšit na Jesseho Eisenberga (Lex Luthor), Jeremyho Ironse (Alfred), Amy Adams (Lois Lane), Gal Gadot (Wonder Woman), Jasona Momou (Aquaman), Ezru Millera (Flash) nebo Raye Fishera (Cyborg).

TEASER Batman V Superman: Komiksový duel dekády je tu!

4) Jaká je zápletka?

Batman V Superman naváže na Muže z oceli. Celý svět bude řešit, zda je Superman nebezpečný, nebo ne, a to samé dilema čeká i Bruce Wayna, který se mu v jednu chvíli přímo postaví. Víc zatím nevíme.

5) Co dalšího je potřeba vědět?

Batman V Superman je druhým filmem v novém filmovém vesmíru, který začal Mužem z oceli. Podobně jako konkureční Marvel (Avengers a spol.) nám i DC Comics představí provázanou sérii filmů s různými postavami (Wonder Woman, Aquaman, Flash, Green Lantern, Cyborg…), které se sejdou v superhrdinské týmovce – v tomto případě v dvoudílné Lize spravedlnosti (listopad 2017 a červen 2019), již bude taktéž režírovat Zack Snyder.

Karel Ryška, Prima COOL

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama