5 věcí, které už ve hrách nejsou a chceme je zpět!

Ultimativní seznam, pod který se můžete začít podepisovat.
Tyhle hry chceme zpět!
Tyhle hry chceme zpět!

Jedna z dávných pravd vytesaných do prvních floppy disků praví, že hry už nejsou, co bývaly! Ať už tomuhle lidovému rčení věříte, nebo ne, z her se postupně vytrácí celá řada nadčasových prvků, které by se měly vrátit, aby byl vesmír zase v rovnováze.

Vybíráme pro vás pětici věcí, které vývojáři zpravidla přehlížejí a hráči kroutí hlavami. Takže, vážení vývojáři, tyhle věci jsou bezva a v zájmu zachování vašich zisků je koukejte nacpat zpět, jinak se naštveme a budeme zlí tak, jak to umí jen hráči!

 

1) SPLIT-SCREEN

Rozhodně si nemyslíme, že by se návyky hráčů za posledních 15 let nějak dramaticky změnily, proto je vcelku nepochopitelné, že jen minimum her obsahuje lokální multiplayer pro dva hráče a ještě mizivější procento přijde se splitscreenem. Gauče jsou pořád stejně prostorné, velikost televizí dokonce roste a ovladače se prodávají jako na běžícím páse. Takže, kde je problém?!

2) POHYBOVÉ HRY

Zní to trochu jako rouhání, co říkáte? Ale uznejte – PS4 i Xbox One od začátku nabízejí systém pro pohybové ovládání. Pravděpodobně doma máte i PS Move nebo starý Xbox 360 s první verzí Kinectu a zrovna o víkendu pořádáte party! Tak proč už nevychází hry, které sice začínají být zábavné až po pěti panácích, ale přesto je potřebujeme?!

3) DRUHÁ SVĚTOVÁ

Tady už začíná jít do tuhého. Haló! Tématem druhé světové jsme se možná před lety zajedli, ale ta pauza už trvá zatraceně dlouho. Jsou tu nové konzole, výkonnější počítače a vývojáři nám stále cpou zombíky a futuristická bojiště. Už to fakt stačilo, chceme zpátky do Arden, na Guadal Canal, do Afriky, nebo rovnou do Berlína a chceme tam hned!

4) KONTROLA KVALITY

Nestabilní servery. Opravy, vycházející první den prodeje. Odstraňování her ze Steamu, dokud je vývojáři nedopečou. Nekonečné odsuny. Lži. Vážně, všechna vývojářská studia by si měla najmout pár lidí do oddělení kontroly kvality – čím větší firma, tím víc lidí – a přestat nás otravovat nedodělky, které se ani měsíc po vydání nedají hrát. Neříkáme, že dřív problémy nebyly, ale spoléhat se na internet a možnost ihned něco opravit už začíná být trapná…

5) EXTRÉMNÍ SPORTY

Herních žánrů je opravdu hodně, proč ale mezi nimi chybí arkádové blbinky založené na extrémních sportech? Tony Hawk’s Pro Skater 5 se snaží, seč mu síly stačí, i tak je novinka horší než roky staré předchozí díly. Řekněte upřímně, nechybí vám nové SSX, důstojná skateboardová hra, nebo nějaké to blbnutí na BMX? Vždyť stačí tak málo!

Haha, a kdo je tady teď pán?

TOP 3 hry s nejlepší letní atmosférou. Hráli jste je všechny?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama