7 věcí, které se v Teorii velkého třesku nikdy nevysvětlí

Některým odpovědím je nejlépe v šuplíku scenáristů.
"Já bych chtěla vědět..."
"Já bych chtěla vědět..."
CBS

Ještě se zhruba šestsetkrát vyspíme a s Teorií velkého třesku bude ámen! Jak se do vysílání blíží poslední dvě řady seriálu, fanoušci včetně nás sepisují všemožné i nemožné nápady toho, co by v TBBT chtěli ještě spatřit: však víte, Sheldonovu Nobelovku, Howardův respekt nebo Pennino mimino. Ruku v ruce s tím ale souvisejí i věci, na něž už zbude čas jenom stěží. A možná by bylo mnohem lepší je nechat nezodpovězené. Jaké fintičky Teorie velkého třesku nám tedy zůstanou utajeny zřejmě navždy?

 

Mazlíci se holt prodražej...
Mazlíci se holt prodražej...
CBS

 

Opraví se někdy výtah?

Vyšlapávání schodů bylo asi jediné cvičení, kterého se klukům za ta léta dostalo, i tak je ale výtahový humor už poněkud vyčpělý. Bylo by krásné, kdyby v posledním záběru naše partička konečně rozjela největší mašinu ve svém domě, pokud by na to však došlo, beztak by se záhy asi rozbila...

 

 

Vyřeší Sheldon teorii všeho?

I když jsme zmínili tezi ohledně Sheldonovy Nobelovky jakožto finiše jeho postavy, nebylo by vlastně hezčí, kdyby Teorie velkého třesku skončila na lidštější notě? Sheldon, jakkoliv je chytrý (a otravný) jako opice, je to pořád jenom člověk, a “teorii všeho” se vědci snaží vyřešit přes půlstoletí. Jeho vědecká práce by neměla vyšachovat jeho charakter.

 

Jak vypadala Howardova máma?

Věrní diváci Teorie velkého třesku určitě dobře vědí, že nás paní Wolowitzová už opustila (spolu se svou dabérkou Carol Ann Susi). Přesto by bylo milé skrze flashback odhalit její pravou podobu. Jenže tím by při každém dalším opakovaném sledování Teorie velkého třesku opadlo mystérium její pravdé podoby. Čili... ne, nechme Debbie tajemnou.

 

Jak se Penny jmenovala příjmením?

Taktéž tohle odhalení je poněkud fousatější, v nové sezoně premiérované v USA má totiž Penny již příjmení Hofstadterová. Předtím ovšem za 9 let nedošlo byť na jedinou zmínku, jak se Penny jmenuje celým jménem. Pokud však 10. řada neskončí rozvodem, dojde na dodatečné vysvětlení jenom stěží.

V seriálu se často rozcházeli...
V seriálu se často rozcházeli...
archiv Prima Style
Bude Amy hodně, hodně zlobivá holka?
Bude Amy hodně, hodně zlobivá holka?
CBS

 

Dočká se někdy Amy Sheldonovy intimity?

Snad ještě větší otázka než ta s tou Nobelovkou, což? Seriál si však dal příliš velkou práci s tím, aby Sheldona vykreslil jako totálního asexuála – umožnit mu najednou objevit své “divoké já” by tak kompletně zrušilo kouzlo postavy.

Bude Amy hodně, hodně zlobivá holka?
Bude Amy hodně, hodně zlobivá holka?
CBS

 

Co bylo v Howardově dopisu?

O tom, co doopravdy stálo v dopisu, který Howardovi k jeho osmnáctým narozeninám odkázal jeho otec, toho vlastně víme dost – nevíme ale, která z verzí příběhu byla pravdivá. Při definitivním demaskování pravdy by se však pointa dílu Přeorganizování kumbálu, jedné z nejlepších epizod šesté řady, rozplynula jako pára nad hrncem.

Howard Wolovitz
Howard Wolovitz

 

Co je to "Bazinga"?

Protože, vážně, co to vlastně původně znamená? Bylo to jméno Sheldonova psa? Jeho dětská přezdívka? Oblíbený lék na psychózy? Otázky, samé otázky...

Teorie velkého třesku - Bazinga míčky 15s
Teorie velkého třesku - Bazinga míčky 15s

 

Teorie velkého třesku běží od pondělí do čtvrtka ve 21.25 na Prima COOL!

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama