Abstinenti i Trosky v Pardálově výběhu

V sobotu 9. srpna proběhlo další kolo soutěže o 50 000. Rekord sice tentokrát nepadl, ale o to napínavější to bylo – první a třetí tým dělilo nějakých 20 vteřin. Desítka týmů tak mohla své výkony s klidným svědomím spláchnout Jedenáctkou Echt.
Abstinenti i Trosky v Pardálově výběhu
Abstinenti i Trosky v Pardálově výběhu
vybeh.pardal.cz

Poté, co v předchozím kole vyhrála Jelita na plné čáře, jako by se s outsiderovskými názvy roztrhl chmelový pytel. K registraci se dostavili Retardi, Buzekoni, Trosky nebo třeba ZOO z údolí draků. A přestože nealkoholický Pardál nevedeme, do Pardálova výběhu dorazili i Abstinenti.

Jestli na sebe byli soutěžící při výběru jmen zbytečně tvrdí, nebo ne, můžeš posoudit sám, podívej se na videoreportáž:

Pardálův Výběh 6. kolo 9.8.2014

Ovšem nestřízlivý se zdál odhad vlastního času. Abstinenti si věřili na tři a půl minuty. Toho času ale teprve ladili barvu, a tak to nakonec měli za 6 minut a 44 sekund. To stačilo na druhé místo.

I tentokrát se na start postavila zástupkyně něžného pohlaví. A protože reprezentovala ZOO z údolí draků, říkala si Chobotnice. Bohužel se svými chapadly nedokázala přenést přes obří půllitry a ztroskotala tak na ladění pěny. Její tým byl ale toho dne diskvalifikovaný jako jediný, což je rozhodně úspěch kola.

Mezi další vrcholy soboty patřilo synchronní přeběhnutí točících se sudů všemi členy družstva Budweis, nebo třeba chytací schopnosti Buzekonů. Při ladění barvy (překážka, co dá obvykle hodně zabrat) se kromě první střely všichni trefili míčkem z praku hned napoprvé.

Týmu K2 sice na postup do finále chybělo štěstí i atletičnost, ale za to vyhráli jinak. Díky svému nadhledu a životní energii, si dokázali celou trasu závodu patřičně užít a pobavit při tom sebe i diváky. Svůj výkon završili neotřelým zdoláním pivní lahve, na kterou statný Prďas vytáhl svého kolegu jistícím lanem.

Nejlepší čas měly nakonec Trosky, které se tak zanedlouho budou mít šanci poprat o 50 000 ve velkém finále. To se nezadržitelně blíží, tak počítej dny a mezitím zkoukni fotoreport:

Konečné pořadí:

1. Trosky – 6:29
2. Abstinenti – 6:44
3. BMXTREME – 6:52
4. Budweis – 7:47
5. KoŠuMa – 7:56
6. Buzekoni – 7:58
7. BRB – 8:37
8. Retardi – 9:32
9. K2 – 17:19

Diskvalifikovaní:

ZOO z údolí draků – 25:16

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama