Akce pro OPRAVDOVÉ pařany o stovky tisíc korun se blíží!

Milujete herní střílečky? Pokud ano, pak se těšte na nadcházející dostaveníčko těch nejlepších hráčů planety ve hře Quake Live. O co půjde?
QuakeCon
QuakeCon
id Software

Už od roku 1996 se každý rok v létě koná v americkém Texasu (konkrétně v Dallasu) akce s názvem QuakeCon. Duchovními otci a zakladateli této akce jsou členové legendárního vývojářského studia id Software, kteří na ní prezentují novinky ze své tvorby.

Co je ale vůbec nejdůležitější a pro hráče nejzajímavější, je fakt, že byl QuakeCon odjakživa dějištěm prestižních turnajů ve střílečkách právě od id Software. Nejinak tomu bude pochopitelně i letos. V termínu od 23. do 26. července 2015 se v Dallasu představí ti nejlepší hráči Quake Live na světě.

Záznam z loňského finále loňského turnaje v Quake Live

Quake Live 2015

Organizátoři si tentokrát připravili speciální „Tri-Master“ turnaj pro šestnáct čtyřčlenných týmů. Název turnaje odpovídá tomu, co na hráče čeká – jakási soutěž ve všestrannosti. Týmy se totiž utkají v módu Capture the Flag (CTF), týmovém deathmatchi (TDM) a také v duelech. Po těchto třech disciplínách se ten nejlepší tým může těšit na ceny v přepočtu za více než 750 000 Kč. Jako bonus se pak ti nejlepší hráči ze dvou nejlépe postavených týmů v tabulce utkají proti sobě v boji o dalších zhruba 190 000 Kč a o titul „Grand Master šampióna“.

V současnosti byste jen těžko hledali významnější turnaj pro hráče Quaku. Lze tudíž očekávat, že si vystoupení v Texasu nenechá ujít většina superhvězd této hry včetně legendárního Antona „cooller“ Singova, Bělorusa Alexeje „Cypher“ Januševského či švédské stálice Magnuse „fox“ Olssona. QuakeCon přitom budete moci sledovat i vy u vás doma v obýváku, a to prostřednictvím online streamu, který organizátoři zajistí. Rozhodně se tedy máme na co těšit!

Autor: Stanislav Mikeš
eSuba.eu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama