Akta X přinesou polibek Muldera a Scullyové!

Akta X finišují premiérovou osmou řadu ve velkém stylu! Už v pondělí a úterý ve 21.50.
Akta X modre
Akta X modre
spoilertv.co.uk

Teď, když jsme si v sobotním programu dali dva hezké filmy s nálepkou Akta X, je na čase se vydat do hlavního finiše! Tenhle mysteriózní seroš totiž konečně začne i odpovídat na jeho hlavní záhady.

Konec premiérové osmé řady odpálí první díl dvouepizody v pondělí od 21.50. Jmenuje se Podstata a Mulder s Doggettem zde začnou řešit útok na genetickou laboratoř.

S dílem se vrátí starý slizký záporák Alex Krycek (ostatně, která vedlejší seriálová postava má vlastní stránku na Wikipedii?!) – a je asi jasné, že je cosi shnilého v oné laboratoři. A zdejší otázky a odpovědi nakopnou i další díl.

Podívejte se na starší upoutávku na Akta X (seriál aktuálně vysíláme každé pondělí a úterý ve 21.50):

Akta X - Aktuly Xuly

Zápletka pokračuje už v úterý – opět ve 21.50 tu můžete spatřit epizodu jménem Existence. Řešit se tu bude hlavně porod Scullyové, která stále moc neví, jak otěhotněla – a možná jí po krku a děloze jdou strašliví emzáčtí supervojáci...

A třeba dojde i na roky vyhlížený pořádný polibek mezi Mulderem a Scullyovou!

Tak či onak, máte-li na Aktech X rádi díly, které řeší velkolepé plány mimozemské invaze na Zemi, pondělní a úterní finiš osmé řady je tu pro vás...

Akta X - Pravda je tam venku

A nezapomeňte – následující řada devátá je i řadou poslední. Užívejte proto tenhle začátek konce už od pondělí ve 21.50!

Akta X - UFOO

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama