American Horror Story aneb Děs a strach bez cenzury

Co čekat od premiéry nového seriálu o strašidelném domě? Především cool strašení a zajímavý seriálový formát!
American Horror Story - Constance Langdon

Každou neděli po 22. hodině můžete na COOLu sledovat ani ne dva roky starý a kritikovou i diváky milovaný americký seriál American Horror Story.

Zahrajte si v naší cool upoutávce na tento seriál! Zúčastněte se naší FOTOSOUTĚŽE.

Ale moment – na děsy tu už máme Grimm, Akta X a další dílka. Proč American Horror Story věnovat nedělní čas?

Třeba proto, že se nebojí jít až na dřeň!

Některé ze scén museli tvůrci sami vystřihnout – díky nám se však můžete navnadit jak sexy služkou, tak i pekelně divným sklepem... Správnými to kulisami každého šestákového hororu!

Všechny teasery na American Horror Story si přehrajte tady.

To však není jediný cool aspekt na American Horror Story. Zaujme i tím, že nejde o úplně tradiční seriál. Některé seroše jsou epizodické (jako Krajní meze), jiné na pokračování (jako Akta X).

American Horror Story - obecná 30s

American Horror Story je čímsi mezi. V rámci jedné řady nabízí vyprávění na pokračování – ale s koncem každé řady začíná úplné jiné vyprávění s úplně jinými postavami.

Jinými slovy, každá řada je cosi jako samostatný seriál!

American Horror Story - obecná 15s

Krajní meze na deset hodin? To si necháme líbit! Nemusíte se díky tomu bát, že hrdinové budou přežívat své strasti a slasti přespříliš dlouho – formát American Horror Story umožňuje je zaříznout, kdy děj potřebuje!

COOL momentálně vysílá první řadu American Horror Story, která se lautr celá odehrává ve starém a nezbytně tak strašidelném domku…

Celá řada nabídne dvanáct dílů plných taky nezbytně mešuge postav, jejich ujetost se stupňuje úměrně s tím, jak se blíží finále řady.

American Horror Story (1) - upoutávka 30s

Z představitelů postav zaujme například Jessica Lange jako Constance Langdon a v roli Chada Warvicka i Zachary Quinto, kterého jistě znáte jako Sylara v Hrdinech nebo Spocka z nového Star Treku

Ať už preferujete hezkou tvářičku, zajímavý formát nebo prostě čerstvé hororové maso, American Horror Story vám pokaždé přinese něco nového.

Tahle pikanterie s hvězdičkou na vás bude číhat každou neděli po desáté. Jen na Prima COOL...

American Horror Story (1) - upoutávka 15s

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama