Amerika a Rusko se utkají v černé komedii Aussig

Střet dvou učitelů ve středu Evropy začíná na Prima COOL v pátek o půlnoci!
Aussig
Aussig
archiv Prima COOL

Spolubydlení na koleji je jako sázka do rulety – občas vychytáte jackpot v podobě přátelství či vztahu na celý život (nebo alespoň do dalšího jackpotu...), ale povětšinou si vylosujete smolíčka.

Právě na to druhé dojde v nezávislé černé komedii Aussig. Ta vykresluje trampoty společného života dvojice lektorů – jednoho amerického a druhého ruského – v Ústí nad Labem.

Přesně dle pravidel ponorkové nemoci z malých rozdílů časem vyeskaluje konflikt, vedle kterého bledne závisí i studená válka! Jenže jak se říká, kdy se dva perou, třetí se jim směje...

Vzdor internacionální tematice v Aussigu poznáte především české herce, jako třebas krásnou Hanu Vagnerovou či Ondřeje Brzobohatého.

Vedle toho, že každý bývalý či současný student v trampotách obou cizáků se spolubydlícím pozná hlavně sám sebe, nabízí Aussig i přidanou hodnotu pro študáky Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Právě pro ty totiž Aussig zvěčnil zdejší koleje a další kolorit...

Na černou crazy komedii Aussig, natočenou netradičním, polodokumentárním způsobem, budete na COOLu moct házet vokem po půlnoci z pátku na sobotu.

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama