APPLE představil nový iPhone! Tohle, že má být úžasný revoluční telefon?

Revoluce přichází! iPhone teď totiž můžete mít v nové růžovoučké barvičce a můžete ho vášnivě mačkat. Říkají tomu 3D Touch.
Nový iPhone nemůže být jen růžový...on je totiž růžově zlatý!
Nový iPhone nemůže být jen růžový...on je totiž růžově zlatý!

Doba, kdy jsme nad novými modely telefonů kouleli očima, už pominula. Platí to i pro Apple, který se přesto dál prohlašuje za krále inovací. Před chvílí přišel s novou náloží novinek, mezi kterými jsou i vylepšené modely šestkové řady telefonů – iPhonu 6S a většího iPhonu 6S Plus.

Největší novinkou je tzv. 3D Touch, což znamená, že displej rozpozná sílu vašeho dotyku. Prostě, když zmáčknete silněji, vyjede vám kontextové menu, kde najdete třeba zkratku k náhledu obrázku, k mapám nebo třeba přímo k poslechu vaší oblíbené desky v hudebním přehrávači. Všechno je hezky integrované v novém operačním systému iOS9 a určitě to o něco zrychlí a zpříjemní práci s telefonem. O nic revolučního samozřejmě nejde, už jenom proto, že stejnou funkci představil už minulý týden čínský (!) výrobce telefonů Huawei a displej jeho nového telefonu dokonce půjde použít jako jednoduchou váhu.

Co dál? Zlatokopky jistě potěší, že iPhone vyjde i v novém "růžově zlatém" provedení; kulturisty zase, že bude z tvrdší slitiny, takže ho svými mocnými prackami při 3D mačkání tak snadno neohnou. A všechno ostatní je samozřejmě vylepšeno, až na displej, jemuž zůstalo stejné rozlišení. Rychlejší a "barevnější" je foťák, rychlejší procesor... však to znáte od všech dalších výrobců telefonů.

Apple taky představil nové verze tabletů a vylepšenou Apple TV, která je samozřemě postavená tak, aby vás co nejvíc nutila mít všechnu ostatní elektroniku i služby od Apple. Asi i Mimoňi přejdou z "BANANA" na "APPLE".

Tak co, půjdete si stoupnout do fronty na nové banány? Teda sorry, na jabka.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama