Avengers mají české posily: Kdo kromě Fattyho se do nich probojoval?

Po celém světě se dávají dohromady největší hrdinové světa, aby společně stanuli proti největším katastrofám. Přichází nečekaně a jsou vedeni jedním, nejsilnějším a nejlepším ze všech. Avengers, hrdinové dobra, jsou už i v Česku!
Jeden za všechny... nebo tak něco?
Jeden za všechny... nebo tak něco?
FattyPillow/Marvel Studios/DeeThane

Jistě už jste slyšeli o projektu Avengers - Gaming for Good, kam byl před několika měsíci přibrán nejúspěšnější český streamer FattyPillow! Humanitární tým se ale každý měsíc celosvětové rozrůstá a jeho hlavním cílem je pomoci v místě postiženém katastrofou okamžitě, jakmile to jde. To vše má na starosti a v náručí Athene, jeden z nejlepších hráčů a streamerů World of Warcraft. V Česku se našlo již pět velkých „hrdinů“, kteří si svými kousky, videi a hlavně streamováním zasloužili místo po boku těch nejlepších. Kdo bude reprezentovat Česko v tomto pomocném světovém programu?

 

FattyPillow

Kapitán Česko (Amerika) byl vybrán do týmu jako první. Své streamy ozvláštňuje nejen skvělými komickými příběhy, ale také vařením hodně divných kombinací jídla a házením brambůrek po svém pokoji. Nově se přestěhoval do Prahy, odkud začal streamovat a také i vlogovat!

Češi mají své Avengers - Fatty

 

Mazarin1

Jeden z nejlepších českých hráčů Call of Duty, mistr ve svém oboru, takový Iron Man! Aktuálně jedna z osobností pořadu Re-Play, na jeho streamech uvidíte především hraní CS:GO, rád ale zabrouzdá i do HearthStonu nebo do League of Legends. Často jej také uvidíte streamovat nejnovější herní pecky!

Češi mají své Avengers - Mazarin1

 

DeeThane

Moderátor, komentátor a ikona herního klubu Re-Load, kde jej můžete dost často potkat osobně. Od HearthStonu se přesunul k CS:GO, kde nedávno dosáhl ranku Global Elite. Spolupracuje se společností ASUS na Extreme Gaming a už brzy jej uvidíte na Sněžce, odkud bude komentovat utkání mezi eSubou a Fraternitas!

Češi mají své Avengers - DeeThane

 

Sterak

Možná ho nepoznáte, když mu budete stát tváří v tvář, ale jeho hlas určitě znáte. Radka uslyšíte jak v pořadu Re-Play, tak i v pravidelném Re-Freshi a jeho streamy patří k nejnavštěvovanějším u nás! Dost často ho uvidíte hrát hry, které neznáte nebo úplné novinky.

Češi mají své Avengers - Sterak

 

CzechCloud

Herní tvář české komunity HearthStonu a jeden z moderátorů Road to BlizzCon. Velmi oblíbený hráč, a komentátor, kterého potkáte na všech velkých akcích. Ve svých streamech se věnuje především HearthStonu, kde lidem radí, jak hrát, jak si složit základní deck nebo čemu se vyvarovat. Dost často vypráví i příběhy, které se pojí k nějaké herní akci.

Češi mají své Avengers - CzechCloud

 

A co vy? Myslíte si, že někdo do týmu ještě chybí? Co třeba takový Herdyn?!

DXRacer banner Foto:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama