Bez hranic: nová páteční kriminálka s českými herci

Těšte se na Donalda Sutherlanda i Karla Rodena v nové páteční kriminálce!
Seriál Bez hranic 960
Seriál Bez hranic 960
axn.es

Zločin nikdy nespí, nezná slitování ani státních hranic! Ve snaze dopadnout sériového vraha terorizujícího celou Evropu vzniká mezinárodní tým kriminalistů z obou stran Atlantiku.

Elitní jednotku vede ostře řezaný francouzský vlk Marc Lavoine (známý ve francouzské kinematografii), hnedle do ní však přizve i Williama Fichtnera (Armageddon, Prison Break, Temný rytíř) nebo Donalda Sutherlanda a další hvězdy...

V evropském koprodukčním seriálu Bez hranic se díky tomu spolu se zahraničními chrabrými muži i ženami podíváte do všemožných koutů starého kontinentu – včetně toho českého! Těšit se proto můžete i na domácí představitele od Karla Rodena po Kláru Issovou!

Karel Roden v seriálu Bez hranic
Karel Roden v seriálu Bez hranic
fanpop.com

Tajných agentů NCIS jsme si v ulicích Los Angeles užili dosyta – Námořní vyšetřovací službu L.A. proto v pátek večer střídá nová kriminálka Bez hranic, uvolněná v zahraničí teprve loni!

Bez hranic - upoutávka 30s

Ta vznikla jako společný projekt Francie a Německa, do role hlavního jazyka však obsadila anglický jazyk, a tak i populární angloamerické herce. Mimo nich však na Bez hranic spolupracovala i česká filmová studia, však se ostatně seriál částečně natáčel u nás

Bez hranic - upoutávka 15s 2

Již zmíněný Fichtner si zde střihne drsného newyorského policistu, který se při výkonu služby zranil s trvalými následky. Naopak Donald Sutherland se představí v roli mentora týmu z Mezinárodního soudního tribunálu v Haagu.

Vedle nich zazáří i české persony, včetně pravidelně se vyskytující Kláry Issové jako přítelkyně postavy Williama Fichtnera. A chybět nemůže ani náš nejčastější představitel v zahraničí, neopomenutelný Karel Roden!

Klára Issová v seriálu Bez hranic
Klára Issová v seriálu Bez hranic
fanpop.com

Pátrání Bez hranic vás stejně jako v případě NCIS L.A. čeká v pátek večer, a to prosím pěkně i ve stejné sestavě hned dvou dílů po sobě! Vzhledem k tomu, že se již pracuje i na druhé řadě Bez hranic, se s jejími hrdiny určitě neuvidíte naposledy.

První dva díly můžete nakoukávat již tento pátek od 20:15 na Prima COOL.

Bez hranic - upoutávka 15s

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama