Biker Petr Kraus předvede triky na COOL narozkách!

Znáte tohohle borce? Jmenuje se Petr Kraus a jezdí na horském kole za RedBull a jeho triky uvidíte živě na oslavě pátých narozenin Prima COOL 1. dubna 2014 od 16 hodin v klubu La Fabrika v Praze. Tak doražte!
Petr Kraus ví, jak se vypořádat se zácpou
Petr Kraus ví, jak se vypořádat se zácpou
redbull.com

Petr Kraus je nejznámější český Bike Trialista. Je trojnásobným Mistrem světa a pětinásobným Mistrem ČR v Bike Trialu.

Ve světě je známý svými extrémními kousky, jako byla jízda na hraně střechy mrakodrapu v Brazílii nebo zdolání Žižkovské věže v rekordním čase.Vstupenky na COOL DAY nelze koupit na místě. Kupujte je už teď za 100 Kč na ticktestream.cz – kapacita je omezená!

Věnuje se focení a natáčení extrémních videí, k jeho koníčkům patří snowboarding, freestyle BMX, motocross nebo hra na bicí.

Podívejte se na jeho skoky v malebné krajině Greenlandu:

Petr Kraus - Trials Biking in Greenland

5. narozeniny Prima COOL - plakátek Foto: Prima COOLBaví ho cestování po celém světě a s tím spojené nečekané zážitky, jako třeba pohled na velryby zblízka, který se mu naskytl v Jižní Africe při jízdě na vodním skútru. Miluje sport, muziku, přírodu, adrenalin a relax s přáteli.

I ty můžeš být jedním/jednou z nich.

Kromě Petra Krause na akci vystoupí také kapela Toxique, DJ Bigles, uvidíš film o zákulisí televize Prima COOL, potkáš moderátory pořadů Re-play, Applikace a Těžká dřina, budeš moct vyzkoušet spoustu parádních konzolí, simulátor Formule 1 nebo v soutěžích vyhrát třeba nový snowboard.

Jo, a dáme panáčka!

Tak doraž ;-)

Tyhle sluchátka OPEL můžou být tvoje!

Vyhrajte sluchátka OPEL a lístky na COOL DAY!

Mindball otestuje tvoje soustředění

Vyzkoušej sílu svého mozku! Na našich narozkách

COOL DAY plakatek HP info 960

Přijďte s námi zapařit!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama