Brad Pitt a spol. spáchají ukázkový Podfu(c)k

Máte rádi rychlou akci, velkou zlodějskou zápletku a partičku, jejíž členové pro ostřejí slůvko nejdou daleko? Pak si určitě pusťte COOL ve čtvrtek ve 21.45 a podívejte se na krimikomedii Podfu(c)k.
Podfu(c)k

Jméno režiséra, který je pod snímkem Podfu(c)k podepsán, vám určitě bude znít povědomě.

Natočil ho totiž Guy Ritchie, autor úspěšného trháku Sbal prachy a vypadni a nového zpracování dvou příběhů Sherlocka Holmese s Robertem Downey Jr. v hlavní roli charismatického detektiva.

Ale zpátky k Podfu(c)ku. Celý příběh se točí kolem obřího briliantu, respektive jeho kradení a dopravu z Antverp přes Londýn až do New Yorku. Vypadá to na docela dobrou zábavu, nemyslíte?

Ještě když k tomu přípočtete fakt, že týpek, jehož úkolem je diamant převézt, „jede“ v hazardu, a na kradené zboží má zálusk ještě další zloděj, nelítostný Boris. Když se do děje připlete ještě Brick Top, jeden z největších padouchů londýnského podsvětí, je jasné, že tady přestává jít o diamant a začíná jít o holý život.

 

Brick je totiž nejen promotérem ilegálního boxu, ale i majitelem prasečí farmy, kde může během chvíle zmizet nejeden nepohodlný svědek…

Dokáže zlodějíček Frankie Čtyřprsťák dopravit diamant do New Yorku? To zjistíte ve čtvrtek večer ve 21.45 ve filmu Podfu(c)k na Prima COOL.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama