Bude šestý Terminátor? A bude v něm Arnie?

Kolem pokračování Terminátor Genisys dlouho nebylo jasno. Jaká je situace nyní?
Že by se Arnie zase vrátil?
Že by se Arnie zase vrátil?
Paramount Pictures

Pátý Terminátor v Americe vydělal jen 89 milionů dolarů, což je u filmu za 155 milionů ohromný průšvih. Okolní trhy ale přisypaly rovnou čtvrt miliardy a nakonec se Arnieho comeback podíval i do Číny, ze které si odnesl nějakých 113 milionů. Doposud tedy vydělal 440, z nichž si studio odneslo zhruba polovinu. A ačkoliv to nestačilo na okamžitou zelenou pro další díl, Terminátor rozhodně nekončí.

Potvrdila to přímo Dana Goldberg, kreativní šéfka firmy Skydance, která na robotí ságu momentálně vlastní filmová práva. T-800 a jeho kámoši se sice v roce 2019 automaticky vrátí zpět do náruče Jamese Camerona (uplyne totiž 35 let od premiéry jedničky a ve smlouvě je šikovná opce). Do té doby nás ale čekají další filmy a prý i seriál, protože Terminátor i nadále zůstává provařenou značkou.

Premiéra šestého dílu (18. května 2017) je skoro určitě v ohrožení, protože nikdo zatím neví, co přesně se bude dít dál. Vzhledem k návratu práv se ale posune maximálně o pár měsíců, než se vymyslí jiný příběh, sežene energický režisér a zajistí účast Arnolda Schwarzeneggera. Bez rakouské legendy se totiž další film stoprocentně nenatočí. Takže je jen otázkou času (a peněz), než se dozvíme něco konkrétního. Snad to bude co nejdřív!

Arnold Schwarzenegger si jezdil na kole po Václaváku.

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Stárnoucí Terminátor Schwarzenegger se projíždí na kole po Václaváku!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama