Červnová nadílka na COOLu

Premiérová pátá řada Teorie velkého třesku, kultovní sci-fi seriál Hvězdná brána, návrat Dextera nebo hororová klasika Psycho. To vše (a nejen to :) vás čeká na COOLu v červnu 2012.
Teorie velkého třesku - v kostele

Skvělá zpráva pro fanoušky sci-fi! Od úterý 5. června vysíláme každý všední den v 17:05 vesmírnou klasiku Hvězdná brána. Seriál kombinuje zajímavé prvky ze světových mytologií, sci-fi, vědy, vojenství a nechybí v něm ani humor a špetka romantiky. Na COOLu uvidíte všech 214 epizod z 10 sérií!

 
V pravidelném čase (po-čt 21:15) se od 18. června těšte na novou 5. řadu Teorie velkého třesku!
Pátá série navazuje na čtvrtou ve chvíli, kdy banda řeší, že Penny a Raj spolu nejspíš v opilosti strávili noc. Penny se zdá, že se všechny její vztahy sesypaly, a chystá se vrátit do Nebrasky. Stejně v L.A. nezískala pořádnou hereckou roli… Jenže pak zavolá agent s nabídkou účinkování v reklamě na hemoroidy!

 
V úterý 12. června se na COOL obrazovku vrátí forenzní specialista pro analýzu krevních skvrn Dexter. Potkávat se s ním budete od pondělí do čtvrtka ve 22:15 celé léto. Na reprízy prvních pěti sérií naváže na podzim premiérová šestá řada!

 
V rámci cyklu ApoCOOLypsa pro vás po skončení seriálu Terra Nova na 18. a 25. června chystáme dvoudílný dokument Apokalypsa: Proč a jak. Pořad důkladně rozebírá řadu nejhorších možných scénářů konce světa. Nepokládá ani tak otázku, kdy apokalypsa přijde, ale jakou formu bude mít. Konečná kataklyzmatická událost může přijít z nitra Země, oblohy, hlubin vesmíru nebo jen z kašle kolegy, který vedle vás sedí v kanceláři...

 
A v neposlední řadě pro vás máme i zajímavé filmy. Už tento pátek (resp. v noci na sobotu) v 00:30 startuje série kultovních hororů Psycho; v pátek 15.6. v 00:35 následuje Psycho II a 22.6. v 00:35 Psycho III.

 
V sobotu 9. června ve 20:00 vás vyděsí také Sněhurka: Příběh hrůzy a ve 22:00 rozehřeje lechtivá komedie Holky to chtěj taky. Na Vánoce si můžete zavzpomínat v neděli 10. června ve 20:00 s filmem Sám doma. Dvojku Sám doma 2: Ztracen v New Yorku očekávejte příští neděli 17.6. a Sám doma 3 pak v neděli 24.6. V sobotu 16.6. nezapomeňte na 12 opic s Brucem Willisem nebo sexy komedii 40 dní a 40 nocí.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama