Češi překvapili Zidana. Vyhráli celý turnaj!

Mladí čeští fotbalisté z týmu FC HUNTERS2DREAMS zvítězili na mezinárodním turnaji adidas Team Five Challenge a zahráli si i proti fotbalové hvězdě Zinedinu Zidanovi. Češi to ve Francii všem sedmi týmům z celého světa pěkně nandali!
HUNTERS2DREAM na francouzském sluníčku
HUNTERS2DREAM na francouzském sluníčku

Mezinárodní soutěž v malé kopané – adidas Team Five Challenge se konal 15.–16. června nedaleko francouzského města Aix-en-Provence u příležitosti uvedení nové vůně Team Five značky adidas.

Českou republiku a Slovensko na turnaji reprezentoval tým FC HUNTERS2DREAMS z Prahy. O jejich vítězství v česko slovenském finále čtěte zde.

Podívejte se na reportáž o tom, jak český tým dokázal obstát v mezinárodní konkurenci: 

Zidane - Francie - oprava

Sedmičlenné mužstvo ve složení David Mařík (kapitán), Tomáš Bezstarosti, Jakub Dobiaš, David Matějka, Jakub Pešek, Kamil Pták a Tomáš Vobořil nejprve v sobotu 15. června postoupilo do semifinále společně s Anglií, Německem, Francií a týmem vedeným Zinedine Zidanem.

Právě tým v čele se samotným Zinedine Zidanem byl hodně těžkým soupeřem, ale čeští borci ho porazili, a to hned dvakrát. Nejprve v základní skupině 2:0 a pak v semifinále vítězstvím 2:1 (v základní hrací době byl výsledek 1:1, poslední bod získali po penaltách 3:2).

Vyhraný finálový zápas s Anglií 4:2 pak definitivně potvrdil nejlepší kvality českého týmu.

Podívejte se na reportáž ze středečních VIP zpráv:

VIP zprávy 19.6.2013 - Zidane reportáž

Nakonec si kluci střihli ještě jeden čistě exhibiční zápas proti Zinedinu Zidanovi a mezinárodnímu all star týmu složenému z nejlepších hráčů všech ostatních družstev. Zde již nešlo o výsledek, takže si užili i spoustu legrácek. Zápas skončil 6:12 pro all star tým, ale to našim klukům radost z vítězství v celém turnaji adidas Team Five Challenge ani tochu nezkazilo.

 

 

Výhra v turnaji adidas Team Five Challenge je pro kluky obrovskou motivací a mnohým z nich je prorokována skvělá fotbalová budoucnost. Nejlepším hráčem českého týmu byl zvolen David Matějka, který v průběhu turnaje vstřelil Zidanovu týmu dokonce 2 branky. Výhodou českého týmu byl i výkon brankáře, který se aktivně účastnil i hry v poli. Český tým také vynikal během turnaje disciplinovaností a hrou fair play.

Hoši, děkujem' a gratulujem'!

Více informací o akci najdete na www.adidas-team-five.com/cz/about-the-challenge

Turnaj v malé kopané – adidas Team Five Challenge se konal u příležitosti uvedení nové pánské vůně Team Five. Celou kolekci najdete na: www.adidas-team-five.com/cz/fragrance-range

adidas kolekce Team Five, Foto: Adidas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama