Chlápek se dva dny ládoval LSD a sledoval Simpsonovy. Tohle zjistil!

Poznejte skutečnou pravdu ukrytou v barevných vzorech Springfieldu!
Simpsonovi na výletě...
Simpsonovi na výletě...
reddit.com

Muž, který se na Redditu jmenuje doobieschnauzer, se podělil s internetem o svůj pozoruhodný objev. Učinil ho při experimentu, kdy se po dobu dvou dní "toulal" v barevném světe Simpsonových. Ke sledování seriálu totiž konzumoval halucinogen LSD. Nebudeme zdržovat, tady je zkrácená verze pravdy, kterou v seriálu objevil:

"Simpsonovi jsou nejlepší komediální seriál, který kdy byl vytvořen. Jsou příběhem nás všech. Až přiletí Marťani a vyžádají si stručnou historii lidstva, předám jim všechny série Simpsonů na DVDčku nebo v jakémkoli formátu, ve kterém se na ně budou chtít dívat.

Všichni jsme Bart! Cítíme se nedocenění, protože se lidé soustředí na naše chyby místo na naše přednosti. Nechali jsme se ovlivnit špatnými lidmi a sami jsme byli špatnými vzory. Všichni hledáme potěšení, které však ubližuje nám i lidem okolo.

Všichni jsme Lisa! Cítíme se nedocenění, když se pokoušíme být hlasem rozumu a inteligence, jenže lidé, které milujeme, nás ignorují. Cítíme se zaseklí navzdory našim vrozeným darům. Jako bychom byli uvězněni s lidmi, kteří nám nikdy neporozumí.

Všichni jsme Marge! Cítíme se nedocenění, když se snažíme vyjádřit své obavy, ale všichni, které milujeme, se nám za to vysmějí. Okolí nás zlehka utlačuje tak dlouho, až si nikdy pořádně nevytvoříme vlastní osobnost.

Všichni jsme Homer! Všichni se cítíme nedocenění, což si nezasloužíme. Všichni jsme neklidní a úmyslně ignoranští. Snažíme se potlačit bolest z žití, které nás nikdy neuspokojí. Ubližujeme tím vlastnímu myšlení.

Všichni jsme Maggie! Všichni se cítíme nedocenění, protože nám nikdo nerozumí nebo na nás snadno zapomíná. Máme nadání, které nikdo jiný nemá. A když si vezmete tolik drog co já, asi budete dost často padat. (wtf? pozn. překladatele)

Simpsonovi formou malých kyseloučkých papírků Foto:

Nikdy úplně nezapadnou, bez ohledu na to, jak moc se snaží. Nikdy se nezmění.

Všichni máme špatné rodiče, všichni budeme špatnými rodiči (ti, kteří budou mít děti) a všem nám přijde romantické být na druhém závislý.

Springfield je lidský mozek. Každý jeho obyvatel perfektně reprezentuje nějakou část v nás. Jsme Springfield, jsme Simpsoni!

Nejlepší animátoři a scenáristé pracovali na Simpsonech. Jsou vzorem pro všechny, spousta následovníků je vykrádá, ale i oni vykrádají... Všechno už totiž bylo jednou vytvořeno, takže i ty se můžeš svobodně vyjádřit. 

Přítomnost patří Simpsonům. Bůh žehnej Simpsonům... Jste cool lidé!"

Souhlasíte? A co byste dodali? 

Jak dlouho asi trvalo nakreslit tuhle momentku?

3 důvody, proč jsou skutečnými hrdiny Simpsonových jejich animátoři


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama