CLARKSON jako mistr arogance? Neuvěříte, pro jakou kravinu si nechal 4x poslat helikoptéru!

Kromě ostrovtipu nechybí Clarksonovi taky jedna vlastnost - hvězdné manýry.
Clarkson a jeho nejchytřejší výraz

Jeremy Clarkson je momentálně v jednom kole, když natáčí novou motoristickou show pro internetovou televizi Amazon Prime. Dostal na ni opravdu obří rozpočet, ale on si s penězi jistě bude vědět rady. Umí je totiž roztáčet...

Majitel luxusního hotelu na ostrově Waiheke poblíž novozélandského Aucklandu utrousil v rozhovoru pro místní noviny informace o Clarksonově pobytu. Televizní hvězda se prý nezdráhala čtyřikrát poslat helikoptéru na patnáctiminutovou cestu jen pro krabičku cigaret. V neustálé permanenci musela být také trajekt do města, aby plnil jeho požadavky. Jednou letěla helikoptéra taky pro deskovou hru Monopoly a šťávu z masa na přelití brambor.

Podle majitele hotelu si produkční z televize stěžovali na neúměrné utrácení, které nemůže jejich rozpočet utáhnout. Při jedné z návštěv si prý Clarkson nechal poslat trajekt pro Range Rover Sport prý jenom proto, že se na něj chtěl podívat. Není divu, že televizi BBC nakonec pohár trpělivosti přetekl a s Clarksonem i jeho týmem se rozloučila.

Přesto majitel luxusního letoviska přiznal, že Clarkson nebyl jeho nejnáročnějším hostem. V mnohém ho prý trumfla Lady Gaga a Charlie Sheen, jehož nekonečný seznam požadavků prý připomínal špatný vtip.

A co vy? Žerete Clarksonovi chování rozmazlené rockové hvězdy?

Hvězdy Top Gearu jdou k Amazonu

TOP GEAR se vrací už v květnu. A bude u toho i STIG!

Mustang TDI. Kříženec, který se nepovedl.

GALERIE: Budeme zvracet! Indové postavili Mustang z Octavie 1.9 TDI


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama