Co čekat ve 4. řadě Star Trek: Voyager?

Čtěte výběr nejlepších epizod z nové řady cest ztraceného hvězdoletu USS Voyager, které můžete sledovat na Prima COOL každý všední den v 15.05.
Star Trek Voyager: Jerry Ryan
Star Trek Voyager: Jerry Ryan
startrekdesktopwallpaper.com

Vážení přátelé, ano!  

Minulý týden do Star Trek: Vesmírné lodi Voyager přilétla hrozba nejhrozbovatější – kybernetičtí neřádi Borgové!

Spolu s tím se Voyager přehoupl do své druhé, bombastičtější poloviny.

Vybrali jsme proto pro vás patero libových epizod právě zahájené řady, abyste věděli, co vás čeká a nemine!

 

5) Hra na zabíjení

Voyager potkal v Delta kvadrantu pěknou řádku lotrů, málokterý se ale vyrovná rase Hirogenů, věčných lovců tak trochu braných přes kopírák z filmu Predátor.

V 18. a 19. dvoudílu Hra na zabíjení si Hirogenové udělají cvičiště i u paluby Voyageru samotného. Nehodlají tak však činit právě jednoduše – naopak, z nějakého důvodu vymažou posádce mysl a na holopalubě s ní sehrávají jeden smrtící LARP zasazený do druhé světové války...Star Trek Voyager - Hra na zabíjení Foto: imfdb.org

Star Trek Voyager – Hra na zabíjení. Foto: imfdb.org

4) Kořist

A když už jsme u Hirogenů, ti se blejsknou i druhou zajímavou epizodou, která předznamenává značku Vetřelec vs. Predátor.
V šestnácté epizodě Kořist jeden z Hirogenů dorazí na Voyager se zajímavou informací – na lodi se nachází člen obskurní rasy 8742! Hirogen se spojí s posádkou Voyageru a začíná lov, při němž bude krev tuhnout v žilách!
Star Trek Voyager - Kořist Foto: startrek.asatem.cz

Star Trek Voyager – Kořist. Foto: startrek.asatem.cz

3) Zpráva v láhvi

Máme rádi Holodoktora! A ve čtrnácté epizodě si ho užijeme do sytosti, dokonce i s příjemným kolegou. Doktor je totiž skrze nově objevenou komunikační síť přetáhnut z Voyageru na jinou, vzdálenou loď Hvězdné flotily.
Jenže co čert nechtěl, tato je zrovna okupována Romulany (znáte z Nové generace) a Doktor se tak musí spojit s jiným místním holoprogramem a dát jim co proto!

Star Trek: Voyager - upoutávka 30s


2) Strach a naděje

Poslední epizoda 4. řady ukáže přímé dopady spojenectví s Borgy z počátku sezony. Voyager tady s díky objeví vyspělou loď, pomocí níž se snadno a rychle může dostat na Zemi.

Leč víme, že do konce seriálu zbývají ještě tři další řady – a v těch se přece nebude řešit nějaká aklimatizace našich gerojů na staré dobré Zemi. Voyager tak brzy odhalí temné tajemství oné mocné lodi...

Star Trek: Voyager - upoutávka 15s


1) Rok pekla

Ve dvoudílu Rok pekla se posádka Voyageru utká s tajemným vědcem, který pomocí vyspělé technologie létá galaxií a vymazává z dějin celé civilizace. Kapitánka Janewayová se ho rozhodne zastavit a nebezpečný psychopat dá posádce pěkně pokouřit během, inu, jednoho pekelného roku.

Epizoda je fanoušky označována za ultra drsný díl, včetně názorů, že nějak takhle by měl vypadat celý seriál, kdyby bral svou premisu o ztracené lodi fakticky vážně.

A to nejlepší na konec – Rok pekla je dílem, který vás z našeho přehledu čeká nejdříve ze všech! Star Trek Voyager - Rok pekla Foto: embracingthenerd.com

Star Trek Voyager – Rok pekla. Foto: embracingthenerd.com

COOL jej bude vysílat již v pondělí 15. července, tradičně v 15.05. Stejně jako ostatní díly každý všední den!

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama