Co si pustit zdarma na PrimaPLAY?

V naší videotéce PrimaPLAY si můžete kromě pořadů, které vyrábí FTV Prima, zdarma přehrávat i zahraniční filmy a seriály. Z čeho si můžete vybrat tento týden?
PrimaPLAY
PrimaPLAY
PrimaPLAY

 

 

Fanoušci akčního sci-fi se můžou pobavit u snímku Trosečníci, v němž si neohrožené astronauty zahráli Michael Dudikoff nebo rapper Ice-T.

Přežijí nebezpečnou misi do vesmíru?

Film si můžete přehrávat zdarma až do 3. února 2014.

 

Taktéž do pondělka 3. února pro vás máme na PrimaPLAY americký horor Výheň. Vyšetřovatel Michael Turner v něm řeší podivné případy sebevražd ve věznici Blackgate, která je proslulá svou tajemnou minulostí. Ukáže se, že tam řádí nadpřirozené síly! Bojte se s námi zde:

Výheň

Bát se můžete i u hororu Duchotřesení. Při náhodném zemětřesení totiž zůstane skupinka studentů uvězněna v soukromé střední škole. Čeká je hrůzná noc, protože otřesy probudily zlé duchy. Zachránit je může jedině drsný školník…Přehrávejte až do soboty 8. února.

Pustit si můžete i kanadský katastrofický sci-fi thriller Super Tanker. O co v něm jde? Obrovský tanker převáží nebezpečnou mimozemskou látku, kterou má za úkol pohřbít v Mariánském příkopu. Loď však nepřečká nárazy vln a substance se uvolní do okolí. Záchranná četa musí ihned jednat…
Film si můžete přehrávat zdarma až do 30. 1. 2014.

A celý týden po odvysílání na Prima COOL (neděle cca 23.30) můžete nakoukávat každý díl výpravného seriálu Spartakus: Krev a písek!
Nejslavnějšího rebela starověku Spartaka odtrhli od jeho země a milované ženy a vrhli do světa gladiátorské arény, kde krev a smrt jsou tou nejžádanější zábavou. Ne všechny bitvy se však vedou na písku. Odvahu a sílu musí Spartakus prokázat i tváří v tvář zradě, korupci a pokušení...

Spartakus: Krev a písek (1)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama