COOL oslaví své 6. narozeniny COOL Dayem a simpsonovským maratonem!

Simpsonovi spojí síly s Futuramou!
Kámoši jak hrom jsou... Homer a hrdinové Futuramy!
Kámoši jak hrom jsou... Homer a hrdinové Futuramy!
Fox Broadcasting Company

Prima COOL vás 1. dubna na své šesté narozeniny zve na maraton se žlutou rodinkou ze Springfieldu, který si nesmíte nechat ujít. Maraton Simpsonových startuje v 18.00, kdy jako předkrm dáme 2 starší epizody, a od 18.55 už přijde hlavní chod šesti premiérových dílů 26. řady.

Maraton si ale ten den můžete užít i naživo v La Fabrice, kde bude probíhat oslava COOL Day, kterou bude moderovat Klára Vytisková. Kromě nášupu žlutého humoru vás čeká i koncert rappera Ektora, a v Music&Contest Zone vystoupí hiphopová taneční skupina Pentifull, která se pyšní výběrem top českých tanečníků, vítězů mnoha soutěží u nás i v zahraničí.

Simpsonovi 6x01
Simpsonovi 6x01
Fox Broadcasting Company

Nebude chybět ani Gaming&Video Zone, která potěší fanoušky gamingu a videostreamingu. Tam mohou nejen měřit své síly jak s virtuálními protivníky na různých typech herních konzolí, tak se skutečnými soupeři. V této zóně se bude pohybovat nejen známý youtuber MenT, ale i někteří další, které znáte z pořadu Hrajeme s Alim, včetně samotného Aliho. A ačkoliv slaví COOL, dárky budou dostávat jeho diváci – milovníci počítačových her si totiž budou moci zasoutěžit o skvělé ceny.

Vstupenky na COOL Day lze zakoupit za 199 Kč v síti Ticketpro a prvních sto návštěvníků k lístku získá lupen do kina!

Simpsonovi 6x04
Simpsonovi 6x04
Fox Broadcasting Company

Aby vám to těšení se utíkalo, tak vám prozradíme, co vás v těch nejnovějších Simpsonech čeká:

6x01: Šáša na odpis (Clown in the Dumps)

V první epizodě 26. série, která je historickým mezníkem ve vysílání Simpsonových, se stane něco nemyslitelného. Jeden z obyvatel Springfieldu zemře! Kromě toho se Šáša Krusty rozhodne odejít na odpočinek poté, co ho urazí vtipkování jiných na jeho účet, a Lisa se ze všech sil snaží ochránit Homera, aby si neublížil. A neumřel.

Simpsonovi 6x01
Simpsonovi 6x01
Fox Broadcasting Company

6x02: Na jedné lodi (The Wreck of the Relationship)

Když Bart zase jednou nerespektuje Homerovu autoritu, Homer se výjimečně pokusí zachovat jako rodič. Protože to nemá vůbec žádný dopad, Marge zapíše oba dva na speciální mořeplavecký kurz, kde mají pracovat na vzájemném vztahu a vyřešit všechny problémy. Zatímco jsou na moři, Marge se stará o Homerův fotbalový tým fantastické ligy a podaří se jí zvítězit navzdory tomu, že o hře vůbec nic neví.

Simpsonovi 6x02
Simpsonovi 6x02
Fox Broadcasting Company

6x03: Mama sedvič (Super Franchize Me)

Když se její sendviče stanou na springfieldské základce velikánským hitem, rozhodne se Marge připojit k potravinářskému řetězci a otevřít si vlastní podnik s občerstvením. Z každodenní práce se ale stává velká dřina, zvlášť když ten samý řetězec otevře další pobočku přímo naproti jejímu podniku.

Simpsonovi 6x03
Simpsonovi 6x03
Fox Broadcasting Company

6x04: Speciální čarodějnický díl XXV (Threehouse of Horror XXV)

Ve speciálním čarodějnickém dílu se Bart a Lisa dostanou do alternativního vesmíru plného démonů, protože první jmenovaný přečetl nápis v aramejštině vyrytý zespod školní lavice. Vočkův gang jako z Mechanického pomeranče se octne v ohrožení, když se Dum (Homer) zabouchne do holky (Marge), která chce, ať s tím násilím sekne. Nakonec Simpsonovy navštíví jejich dřívější já v podobě starých Simpsonových z Tracey Ulman Show ve scénce, jež je poctou mysterióznímu dramatu Ti druzí.

Simpsonovi 6x04
Simpsonovi 6x04
Fox Broadcasting Company

6x05: Protiklady se přifrakují (Opposites A-frack)

Lisa zavolá na pomoc obávanou a nekompromisní demokratickou političku Maxine Lombard, aby zastavila pana Burnse, který se vymkl kontrole. Jenže k jejímu velkému překvapení si tyto dva protiklady padnou do oka.

Simpsonovi 6x05
Simpsonovi 6x05
Fox Broadcasting Company

6x06: Simpsorama (Simpsorama)

Ve speciální epizodě se tým vesmírné doručovací služby Planet Express ze seriálu Futurama vrací do minulosti/přítomnosti a snaží se Simpsonovým zabránit ve zničení budoucnosti. Bender se (ne)čekaně spřátelí s Homerem a ukazuje se, že za všechno může jedna z Bartových střelených klukovin.

Přestože je Futurama oficiálně zrušená, její hrdinové se objevili v šesté epizodě dvacáté šesté série spřízněných Simpsonových. Autorem obou seriálů je Matt Groening. Epizoda s názvem Simpsorama začíná místo obvyklé znělky (nebo variace na ni) znělkou Futuramy a nechybí ani podtitulek: Seriál, kterému došly nápady, se spojil se seriálem, kterému došly epizody.

Protože Bart v epizodě Simpsorama zavinil zkázu budoucího lidstva, Bender cestuje po vzoru Terminátora zpátky v čase, aby odstranil problém přímo u zdroje. Zbytek osazenstva Futuramy ho rychle následuje.

Simpsonovi 6x06
Simpsonovi 6x06
Fox Broadcasting Company

Simpsonovský narozeninový maraton startuje ve středu v 18.55 na COOLu!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama