COOL pondělí: Profesor Proton, Grimm i Hannibal

Večer nabitý emoceni přinese hned tři premiérové díly populárních serošů!
Hannibal má prostřeno :)
Hannibal má prostřeno :)
media2.pl

V pondělí večer pojede COOL pořádné bomby!

Od 20:15 se mrkneme na poslední epizodu 3. řady Grimm jménem Ctižádostivá blondýna!

Oproti tradičním dílům á la "monstrum týdne" eskaluje především zdejší děj ukazující vrcholící plán Adelind. Renard přijde záměrům Adelind na kloub, odhalí jej však pozdě.

A do toho všeho se navíc plete i svatba Rosalee a Monroea i drsňačka Trubel...

Grimm III - upoutávka 15s

Hnedle poté, od 21:20, přichází rovněž čerstvý díl Teorie velkého třesku. A rovněž tady se schyluje k finále – posmutnělá epizoda Rozjímání s Protonem je totiž jenom třetím dílem od konce premiérové řady.

Sheldon, stále zničený z neúspěchu své teorie, která mu měla přinést celoživotní slávu, se zde dočká další zdrcující zprávy – smrti své dětské ikony, která mu navždy proměnila život. Naštěstí mu pomůže lék každého geeka: maraton Hvězdných válek.

Teorie velkého třesku (VII) - Profesor Proton

A bizarními psychopaty pokračujeme i ve třetí premiéře dne, pátém dílu seriálu Hannibal! Ten začíná ve 21:50.

S novým dílem přichází i nový masový vrah – nováček za sebou zanechává oběti zkroucené do modlitebních póz a s ránami na zádech připomínajícími andělská křídla. Proč tak činí? Zjištění, že vrah čelí smrtelné chorobě, přivede detektivy na stopu...

Hannibal se mezitím dočká nečekané návštěvy, k terapiím k němu začne chodit Crawfordova manželka Bella (Gina Torres ze seriálu Firefly).

Hannibal - upoutávka 30s

Aby všech těch novot nebylo příliš, od 22:40 se můžete příjemně a bez výčitek uspat s akčním thrillerem Pomsta bez výčitek. I v něm sice najdete hromadu psychických nemocí, okoření je však rovněž přehršle ratatatování!

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama