Čtrnáctý díl Hrajeme s Alim: Jak si zvětšit prsa?

Aliho navštíví Dominika Myslivcová!
Hrajeme s Alim běží každou sobotu v 16.45!
Hrajeme s Alim běží každou sobotu v 16.45!
archiv Prima COOL

Čtrnáctý díl zábavního pořadu vás přenese do světa divokých zážitků. Hostem pořadu totiž bude Dominika Myslivcová, která je všechno, jen ne obyčejná holka. Její cover verze hitu Barbie Girl totiž na internetu dosáhla 35 milionů zhlédnutí, což je 30x víc než původní verze a zároveň jde o nejsledovanější video od českého autora na YouTube!

Zato si Domču dokonce sama zpěvačka pozvala do Portugalska – ale o tom více až v sobotním díle, který uvidíte od 16.45 na Prima COOL.

Ani Ali se svými ztřeštěnými nápady nezůstal pozadu. Spolu s chlapci si zahraje biblickou hru ZOO Race, která je dost možná tou nejdivnější gamesou, co kdy vznikla. A když to na závěr opepří diskotékou zvířat podle herní předlohy, začnete tušit, že je něco špatně.

Ani Dominika se nenechá zahanbit. Poté, co si z ní naše partička začne utahovat, se chlapcům rozhodne dokázat, že umí vařit, a usmaží jim řízky. Nebojte se, že by to byla nuda, protože to skončí takřka udušením.

I když vaření Dominice moc nejde, v jiných věcech naopak vyniká. Její video „Jak si zvětšit prsa“ má na netu přes půl milionu zhlédnutí, a tak se to naše YouTubery pokusí naučit naživo. Nebudeme lhát – Stejka s přírodními trojkami jste ještě nejspíš neviděli a je otázka, jestli vůbec chcete.

Na závěr se u nás zastaví komentátor League of Legends Xnapy, který naživo okomentuje hru Felan, budou se hodnotit YouTube videa, hrát hry, zkrátka pohodové, zábavné odpoledne, jak má být.

Hrajeme s Alim je nový, volný formát, který se snaží představit osobnosti internetu a zajímavá témata v autentických situacích. Je mixem moderní, bláznivé zábavy bez zábran, který svůj domov mohl najít jen na televizi Prima COOL. Premiéra čtrnácté epizody bude 9. května v 16.45.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama