Čtvrtek: Michael Dudikoff a Leonard v sexuální pasti

Frankova diamantová mise, geekovský prostitut a Michael Dudikoff zasahují už od 20.15!
Michael Dudikoff 960
Michael Dudikoff 960
filmous.com

Je libo kapku béčkovských potěšení? Prima COOL s nimi přispěchá na pomoc už ve čtvrtek večer!

Nejprve můžete od 20.15 naladit předposlední epizodu seriálu Kurýr, natočeného na motivy stejnojmenné filmové série s Jasonem Stathamem v hlavní roli.

Tentokrát se Frank namočí do obchodu s krvavými diamanty, a to paradoxně skrze přepravu datové schránky obsahující důkazy proti jistému magnátovi namočenému do byznysu s nimi. Že půjde o žhavou dodávku, naznačí už první bitka, ke které dojde, sotva co balíček převezme...

Následně je Frank navíc zdržen a obviněn z vraždy jednoho ze strážců, kteří mu měli pomáhat. Sličná detektivka ho proto spoutá želízky – a to je věru nemilá situace, když jim na záda dýchají nájemní zabijáci.

Kurýr

Kurýr se vrací v seriálu. Každý čtvrtek ve 20.15! Připomeňte si Kurýrovy největší zářezy.

Po přehlídce akčních klišé zvolníme, ale jenom na chvilku – konkrétněji na půlhodinku s Teorií velkého třesku.

V dnešní epizodě Úterý smažených nočků jde nejen o tradiční téma seriálu (sex), ale překvapivě i druhé populární mezilidské téma (prachy).

Kvůli Sheldonově asociálnosti totiž univerzita ztratí příspěvek bohaté mecenášky. Naštěstí ale existuje cesta ven – dané dámě se totiž velmi líbí Leonard. Jeho pevné morální zásady jsou však pod tlakem nejen její touhy, ale i Sheldona a dalších kluků, kteří chtějí její finance...

Teorie velkého třesku - Koitus 20s

A ještě před půlnoční svlékačkou dorazí i nejopomíjenější herec akčních filmů starého střihu – Michael Dudikoff! Ve svém trháku Akční komando z roku 1997 se pustí přímo do záchrany amerického prezidenta.

Dudikoff byl mezi hvězdami krvákového žánru vždycky v ústraní – narodil se příliš pozdě, a hlavní slávu akčňáků tak ke své smůle prošvihl. Na druhou stranu právě díky tomu jeho filmy platí za jakéhosi Frankensteina – najdete v nich vše, co je na žánru milé, ač si to už pamatujete odjinud.

Akční komando - upoutávka 30s

V Akčním komandu tak dojde na zápletku nikoliv nepodobnou Air Force One – totiž únos prezidentova letadla – kříženou se zápletkou Skály – totiž vydírání jedovatým plynem.

Šanci na spásu světa však nabízí elitní jednotka trénovaná pro invazi do letícího dopraváku. A její součástí je i muž s nejmužnějším jménem pod sluncem, Rick Harding (Dudikoff)...

Akční komando startuje od 21.50. Na Prima COOL!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama