Čtvrtek na COOLu ovládnou vostrý frajeři

Everest, Teorie velkého třesku i Chuck Norris vás poctí návštěvou ve čtvrtek večer na COOLu.
Vostří hoši Eddie Cibrian a Chuck Norris
Vostří hoši Eddie Cibrian a Chuck Norris
masternorris.com

Ty správné chlapácké kvality občas potřebuje každý z nás. A ve čtvrtek večer si jich na Prima COOL můžete užít do sytosti!

Jen co se nasytíte staronové řady Kdo přežije: Thajsko, budete moct plynule navázat neméně drsňáckou druhou řadou Everest: Za hranice možností.

Nová řada se veze na struně kvalit té předešlé, horolezci však budou čelit zcela novým konfliktům navrch celé snahy zdolat nejvyšší horu planety.

Everest: Za hranice možností II startuje na COOLu od 20.15. Ani na vrcholu světa však večer zdaleka nekončí!

Everest - upoutávka 30s

I pokud je vaší zvolenou chlapskou kvalitou spíše vyšší IQ (a egoismus s tím spojený), nezajdete na úbytě, od 21.20 totiž startuje další díl Teorie velkého třesku.

Jmenuje se Speckermanova repríza a spíše než fyzikálními trabli se však zaobírá šikanou, odvěkým to problémem intoušů libovolného pohlaví.

Teorie velkého třesku - Teorie chaosu 30s

Leonard se totiž dočká kontaktu se svým bývalým spolužákem, který ho svého času vystavil školnímu teroru. Co po něm může chtít? A jsou už křivdy minulosti skutečně pryč?

Připomenout si své problémy ze srazů se spolužáky po deseti letech můžete skrze Teorii velkého třesku už od 21.20. A abychom vám napravili nostalgickou náladu, sáhneme po Chucku Norrisovi!

Loganova válka: Čest zavazuje - upoutávka 30s

Právě ten na obrazovky přiskočí ve 21.50 filmem Loganova válka: Čest zavazuje. A co že to bude nejsilnější muž světa řešit tentokrát?

Nic menšího, než starou dobrou pomstu své rodiny. Právě tu si na mušku vzali padouši, kterým tehdy malý Logan (fuckin' Chuck Norris!) přísahal pomstu.

A ta bude náležitě krvavá...

Tuhle béčkovou variaci na Kill Bill můžete sledovat už kolem desáté večer.

(lol)

Mount Everest alias Sagarmatha alias Chomolungma

15 nej o Mount Everestu. Sledujte nový seriál!

Chuck Norris

Neskutečně skutečná fakta o Chucku Norrisovi

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama