Další hra od tvůrců Zaklínače vyjde už příští rok! Očekávejte ještě větší jízdu

CD Projekt zase válí!
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
CD Projekt RED

Polské herní studio CD Projekt RED má u hráčů skvělou pověst. Jejich Zaklínač patří k tomu nejlepšímu, co lze na poli moderních RPG her hrát a plusové body sbírají také za svůj přístup k bonusovému obsahu. Není proto divu, že jejich další projekt - Cyberpunk 2077 - je v obrovském očekávání pod drobnholedem všech fanoušků, kteří ale měli původně čekat přinejmenším do roku 2017. Podle nových informací to však vypadá, že se urodí už v roce příštím.

Informaci do světa propálil německý server Gamereactor Germany, který údajně navázal kontakt s nejmenovaným zaměstnancem CD Projektu a získal potvrzení, že Cyberpunk cílí na příští Vánoce. Vyjít by potom měl vedle PC také na konzolích Xbox One a PlayStation 4, což je v porovnání s dosud zveřejněnými informacemi také novinkou.

Jediné, co stojí proti spekulaci, je několikeré vehementní ujišťování ze strany vývojářů, kteří v posledních několika měsících dávali jasně najevo, že se stále ve značné míře věnují třetímu Zaklínači a Cyberpunk nechtějí uspěchat. Jak to nakonec dopadne, se uvidí pravděpodobně v létě, držme si proto palce!

 

Zdeněk Princ - facebookové stránky autora

Kdo se z monitoru drápe na velké plátno?

Od Zaklínače k Warcraftu: 15 nejočekávanější filmů podle videoher

The Game Awards

Herní Oscaři předáni! Vyhrál Zaklínač? A kdo může za trapas večera?


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama