Devatenáctý díl Hrajeme s Alim: Lážo plážo s PemiKem a EZYm

Absolutně totálně super letní, ba přímo plážový díl, nabitý zajímavými hosty a divokou akcí, to je devatenáctá porce zábavního pořadu Hrajeme s Alim. Tolik superlativů v jedný větě je trochu na palici, ale neva, jedeme dál.
Hrajeme s Alim běží každou sobotu v 16.45.
Hrajeme s Alim běží každou sobotu v 16.45.
archiv Prima COOL

Tak zaprvé v tomhle díle zažijeme skutečný návrat krásné Veroniky, která si pár dílů odpočinula a nového typana, který po pohodové návštěvě plynule zaplul do Aliho partičky - internetového baviče PemiKa.

Tradiční dávku zdravé kontroverze, se kterou chlapci obvykle nešetří, naplní návštěva zpěváka, který o sobě sám říká, že zpívat moc neumí - Johnyho Machette. Jeho hudební videa ale i tak mají miliony zhlédnutí, takže pohoda.

S Johnym si chlapci nejen zazpívají díky nové aplikaci Dubsmash, ale nakonec ho přizvou i do pořádně brutální bitvy se stříkacími pistolemi, inspirované novou hrou Splatoon, na jejímž konci nezůstane jedno oko suché.

Na moment se zastaví i MISS ČR Jitka Nováčková, která přišla jen proto, aby chlapcům mohla dát pusu (z čehož se jeden z nich málem rozněžnil) a stoper fotbalového Jablonce Vítek Beneš, o který se ještě vrátí v následující epizodě.

Mezi zpěváky, kteří naopak zpívat umí, patří nový objev na české scéně, EZY. Ten nejen zapěje a zastřílí si, ale dokonce přinese i letadla na vysílačku, se kterými dělá ve svém volném čase pořádné kotrmelce.

Samozřejmě dojde i na oblíbený cosplay, který udělá radost všem fanouškům Hunger Games, výběr nejlepších videí z celého světa i od nás, a také na nové gamesy na komp i na mobily.

Hrajeme s Alim je nový, volný formát, který se snaží představit osobnosti internetu a zajímavá témata v autentických situacích. Je mixem moderní, bláznivé zábavy bez zábran, který svůj domov mohl najít jen na televizi PRIMA COOL. Premiéra devatenácté epizody bude 13. června 2015 v 16:45.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama