Diablo 3 jak ho neznáte: proklatě SEXY!

Korejské krásky z týmu Spiral Cats se představují jako známé herní postavy z Diabla 3. Najdete odvahu nakouknout crusaderovi pod brnění?
Wizard

Cosplay je něco, co nedá žádnému pořádnému pařanovi spát. Převlékání se a stylizování sebe sama do herních postav je obzvlášť v Asii neuvěřitelně populární. A to jistě i díky tomu, že v šatech hrdinů se často objevují i lepé ženy.

Třeba jako ty ze skupiny Spiral Cats. Ty patří v Jižní Koreji mezi ty nejlepší a nejvyhledávanější. Že svou práci dělají dobře, značí i to, že se na scéně pohybují už od roku 2009. Níže zmíněné dámy představují tři herní postavy z Diabla 3, nejpopulárnější RPG klikačky posledních let. Tak co, vybrali byste si podle fotek svou oblíbenou postavu?

Witch Doctor

Mezi hlavní zbraně Witch Doctora patří kladení pastí a výroba jedů. Na svou pomoc si taky často povolává hrůzně vypadající zvěř, se kterou pak straší nepřátele k smrti. Doslova. S touhle paní „doktorkou“ byste se proto rozhodně nechtěli potkat.

wd2_d3 Foto:

wd_d3 Foto:

Crusader

Hrdinné ideály rytířů rozhodně ze světa nevymizely, a to určitě ne z toho ze světa Diabla 3. Obrovský meč a ještě větší štít a věrný kůň, to jsou základní propriety božího bojovníka, který v Diablu 3 nahradil templáře.

crusader2_d3 Foto:

crusader_d3 Foto:

Wizard

Jedna z nejmocnějších postav světa Sanctuary, do nějž jsou zařazeny příběhy herní série Diablo. Svou moc čerpají mágové z nehmotné síly Arcane, kterou dovedou přetransformovat v oheň, led či blesky a pořádně svým soupeřům zatopit.

wizard_d3 Foto:

wizard4_d3 Foto:

Autor: Stanislav Mikeš

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama