Do plavek s Applikacemi!

Léto se blíží a vy se trápíte s kily navíc? Co si takhle stáhnout nějakou aplikaci, která vám je pomůže sundat? Sobotní díl pořadu Applikace přinesl ty nejzajímavější a nejlepší pro vás!
Pár tipů...
Pár tipů...
archiv Prima COOL

Každou sobotu si pro vás oblíbení moderátoři Mikoláš s Ivou připravují ty nejzajímavější aplikace, které vám pomáhají ať už s prací, strávit nějaký ten čas v metru, nebo udržet si fit postavu. A právě poslední díl Applikací přinesl výběr těch nejlepších appek, které vám pomůžou dostat se formy po líné zimě.

30 days fitness challenge

Uživateli oblíbená aplikace vás přiměje k třicetidenní výzvě, kdy se můžete zaměřit nejen na posilování rukou nebo břicha. Designově je aplikace velmi povedená a patří ke špičce!

Endomondo

Pokud už nějakou chvíli běháte, jistě znáte aplikaci Endomondo. Pokud ale začínáte, rozhodně doporučujeme sportovní tracker Endomondo, který dokáže změřit úplně vše. Ať už vaše fotbalové umění (tedy kolik jste toho naběhali), ale také vám ukáže i vzdálenost, kterou jste uběhli přímo na Google mapách.

Pokud již máte všechny aplikace na běhání a cvičení vyzkoušené, pak nezapomeňte také dobře regenerovat. Co si třeba vyzkoušet skvělou hru Fotonica?

Fotonica

Jednoduchá hra, která má za cíl pouze jedno: pořád běžet rovně a do ničeho nenarazit. Skvěle využitelná do metra nebo tramvaje, pokud si chcete zkrátit čas.

Nezapomeňte, že pořad Applikace dáváme každý týden od 17.55 na Prima Cool!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama