Dokonalý únik: napínavé líbánky s Millou Jovovich

Napadají vás ještě „lepší“ líbánky, než pokojíček jako pro princeznu, kdesi v zapadlé vesničce v Českém ráji s tchánem, který skoro neuklízí a jako domácího mazlíčka má prase Pepu? Milla Jovovich vám je předvede ve snímku Dokonalý únik, v sobotu ve 20:00 na Prima COOL.
Milla Jovovich ve filmu Dokonalý únik
Milla Jovovich ve filmu Dokonalý únik
archiv Prima COOL

Není lepší první zkoušky manželství, než strávit líbánky co nejdál od civilizace. Cliff a Cyndey si pro tuhle příležitost vybrali úchvatné nejodlehlejší pláže na Havaji.

Radost ze svatební cesty jim však brzo zkazí zprávy o tom, že poblíž došlo k vraždě jiné dvojice. Rychle začnou přemýšlet, že vezmou nohy na ramena a vrátí se zpátky mezi lidi.

Cestou potkají ještě další dva páry a s váháním se k nim nakonec přidají. Cydney a Cliff nemají o totožnosti vrahů žádné konkrétnější informace a jejich noví společníci nevypadají úplně nevinně.

V havajské pustině se tak rozpoutá psychologický teror, při kterém už si nikdo není jistý skoro ani sám sebou. Jak tahle dovolená skončí, si nenechte ujít ve filmu Dokonalý únik, v sobotu ve 20:00 na Prima COOL.

Režisér David Twohy (Černočerná tma, Riddick) si s vámi v tomhle thrilleru pěkně pohraje. Na začátku vás nechá rozkoukat a myslet si, že je všechno naprosto jasné, potom vás pěkně zamotá, hází s vámi od jedné falešné stopy k druhé a nakonec, když už si myslíte, že se nemůže nic stát, vás vyplivne ven do takového závěru, o kterém se vám ani nesnilo.

Pár důvodů, proč tenhle snímek nevynechat:

  • kráska s východním šarmem Milla Jovovich v hlavní roli (Residen Evil, Pátý element)
  • výborně vystavěná atmosféra totální nejistoty
  • závěr, při kterém vám spadne čelist
  • úchvatné záběry vodopádů a divoké přírody Havaje a Portorika

 Klára Růžičková

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama