Doktůrky zasáhne tragedie

Ani v nemocnici Sacret Heart se nepodaří zachránit úplně každého. Sladkobolný dvoudíl Scrubs ve čtvrtek a pátek od 17:05.
Hlavní hrdinové seriálu Scrubs: Doktůrci
Hlavní hrdinové seriálu Scrubs: Doktůrci

Je to tak, i v nemocničních situačních komediích umírají lidé! Tentokrát však dojde dokonce na známou Doktůrkovskou tvář...

Všechno začíná nevinně ve čtvrtečním díle Moje zbytečné důvody, další řádky tak čtěte jen na vlastní nebezpečí!

Šikanátorský doktor Cox se tu de facto z hlavní (černošské) sestry Laverne snaží vypáčit přiznání, že život je chaos a osud je blábol.

Také J.D. s Turkem mezitím řeší jedny ze svých nejtradičnějších problémů – nová chůva Turkovy dcery jim totiž přijde strašně moc seksi. Debaty o tom, jak by se od ní nechali vykoupat, se jim však záhy nevyplatí.

Mimochodem, právě v téhle epizodě dojde na kultovní dialog mezi Carlou a *muži* o "fotbalu"...

Na konci dílu se ovšem všechno zvrtne, když sestra Laverne Robertsová havaruje a skončí v komatu. Celý páteční díl se tak zaobírá reflektováním pomíjivosti života a monology s jejím ležícím já. A rychle se horšící situace tak brzy zvedne akcie společností vyrábějících papírové kapesníky... a krátce na to i akcie pohřebních ústavů.

Nemusíte se však bát, protože J.D. s Turkem dovedou diváky pobavit i při podobné situaci – třebas představováním si toho, jak se probudí komatózní pacient z roku 1984 a má problémy pochopit moderní kulturu...

Nenechte si ujít mix dramatu s humorem v Doktůrcích už ve čtvrtek a pátek v 17:05 na COOLu…

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama