Doteky osudu přicházejí v pondělí s 2. řadou

V pondělí od 21.50 na Prima COOL startuje druhá polovina mysteriózního seriálu od autora Hrdinů.
Doteky osudu
Doteky osudu
archiv Prima COOL

Tajemný příběh o konspiracích a nadlidských schopnostech má tvůrce Tim Kring v malíčku – přinesl ostatně už známý seriál Hrdinové.

Jeho novější dílko jménem Doteky osudu (Touch) se nesly na stejné struně, formulku však ozvláštnily nikoliv o superhrdiny, nýbrž o malého autistického chlapce Jakea, který navzdory své nemluvnosti vidí vesmír a lidskou civilizaci jako sérii vzájemně provázaných šifer.

Naši věrní miláčkové to však dobře vědí – COOL totiž v uplynulých týdnech v premiéře odvysílal celou 1. řadu. A nyní je čas dát si další nášup!

Zatímco 1. řada začíná na vcelku normálňácké notě prací zmáhaného otce a jeho postiženého syna, ve 2. řadě ovšem začneme rovnou na útěku!

Hned na úvod přeberou Doteky osudu zápletku od minule – Jake a jeho otec jsou na úprku před zloduchy z Aster Corps, organizace využívající dětí se schopností "uvidět osud".

Ke dvojici se přidává Lucy Robbins, matka Amélie, další obdařené osoby, která navíc může nést klíč k rozlousknutí Jakeových abilit...

Doteky osudu - filer

V průběhu řady se můžete těšit na další dekódování tajemství postav, nečekané zvraty i obnažování zákonitostí vesmíru. Na samotném konci vás čeká i definitivní odhalení vzorce fungování světa, za nímž se pídí hrdinové i záporáci…

http://seriable.com/wp-content/gallery/touch-2-03-enemy-of-my-enemy/touch_2035.jpg

Stejně tak vás s 2. řadou Doteků osudu čeká i finiš celého seriálu. Jeho domovská stanice Fox se ho totiž ke smůle diváků nerozhodla prodloužit na další sezonu.

Nenechte si proto uniknout dojemnou i adrenalinovou jízdu druhé poloviny Doteků osudu. Setkat se s nimi můžete každé pondělí ve 21.50 na Prima COOL.

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama