Drákulův sluha slibuje mrazivou legraci

Potom, co jste v minulých týdnech měli šanci užít si Drákulu vážně, máme ho tady pro vás tak trochu jinak. Paollo Villaggio, známý italský komik, si udělá srandu i z toho nejděsivějšího tématu! Ve středu ve 23.05 na Prima COOL.
Drákulův sluha
Drákulův sluha
archiv Prima COOL

„Pan účetní“ si opět zahraje roli zaměstnance, kterému hrozí co jiného, než to, že dostane padáka. Jako realitní agent Frachia dostane ultimátum, že pokud ihned neprodá dům, může se se svojí prací rozloučit.

Do jeho kanceláře vejde klient, který hledá menší sídlo na víkendy. A co může být na odreagování, relaxování a poklidné rozjímání lepší, než tajemný hrad v Transylvánii, kde vládne pobledlý hrabě Vlad, který se už nemůže dočkat své další čerstvé oběti.

Frachia a zájemce se tedy vydají na ideální víkendový hrad, aby vyjednali prodej. Na hradě je čeká ne zrovna nejpříjemnější hrabě Drákula, jeho sestra Oniria, hnijící sluha Boris, „bystrozraký“ majordomus a bývalý Oniriin snoubenec Frankenstein.

Jak se z téhle šlamastiky Frachia dostane, sledujte ve filmu Drákulův sluha ve středu v 23.05 na Prima COOL.

Zapomeňte na všechny strasti a nechte se očima italského režiséra Neri Parentiho přenést do Transylvánie plné těch nejztřeštěnějších scén.

Ale pozor, tohle není jenom úplně přitroublá komedie, u pár scén vás dokonce i pěkně zamrazí.

Pár důvodů proč tenhle snímek nevynechat:

  • v hlavní roli nesmrtelný pan účetní Paollo Villaggio
  • hrůzostrašně komická režie Neri Parentiho (Maléry pana účetního, Pan účetní jde do důchodu, Návrat pana účetního)
  • opravdu dobře udělané masky
  • šílená exkurze po rumunském hradě (upíři, zombíci, pavouci, Frankenstein ad.)

Klára Růžičková

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama