DUEL: Je lepší víkend s přítelkyní, nebo s počítačem?

Holka, nebo počítač? Víme, co je na víkend to nejlepší!
Žena vs hra? Ale vždyť to může skončit remízou
Žena vs hra? Ale vždyť to může skončit remízou

Dilema jestli o víkendu vyhovět vaší drahé polovičce a strávit s ní romantický víkend, anebo se raději ponořit do světa vaší oblíbené gamesy a udělat si pohodu, to je záležitost, kterou alespoň jednou řešil každý správný pařan. Abychom vám to rozhodování propříště ulehčili, dali jsme dohromady pět výhod a nevýhod toho, jestli trávit víkend se ženou, nebo s počítačem. 

1. Počítač není náladový, na rozdíl od přítelkyně

Víkend s přítelkyní není jen tak. Ať už ho budete trávit v parku, v kině, při sportu, doma v posteli (sledováním filmů) nebo kdekoliv jinde, můžete si být jisti, že za těch 48 hodin ten okamžik přijde. Vaší partnerce se něco znelíbí, ať už to bude pohled, který jste věnovali slečně na protějším chodníku, nebo nevhodně zvolené oblečení na procházku do přírody. Samozřejmě jako správní muži nebudete vůbec tušit, proč je vaše partnerka najednou tak protivná. A čím víc se budete snažit to napravit, tím to bude horší. Tohle se vám s počítačem nestane.

The Last of Us

Vývojáři Uncharted a The Last of Us vyzradili velké tajemství. O co jde?

2. Počítač vás neobejme, přítelkyně ano (občas)

Nemůžeme zastírat, že počítač má jednu obrovskou nevýhodu. Není živý. Víkend s počítačem tedy znamená strávit svět ve virtuální realitě bez kontaktu s někým jiným. Skype nebo facebookový messenger sem vážně nepočítáme. Jasně, hřejivé objetí vám sice počítač svým způsobem poskytnout může, zvlášť pokud nemáte výkonné chlazení, ale upřímně, v tomhle přítelkyně počítač přece jen stále poráží.

gaming sexs Foto:

3. Počítač vám snadno odpustí

Má o víkendu narozeniny pes přítelkyně a vy zapomenete přinést hračku? Nebo zapomenete pochválit přítelkynin nový účes spočívající v zastřižení vlasů o 2 cm a jejich vyfénování? Tak to se pak připravte na pravé víkendové peklo. Ženy v tomhle fungují jako církev ve 14. století, takže bez nějakého odpustku se nehnete z místa. Přesně proto v počítačových hrách funguje tlačítko save/load, popř. respawn na posledním checkpointu. Když něco nezvládnete, jednoduše jedete znovu. Bez řečí a bez nákupu čokolády nebo kytky.

4. Počítač nevyžaduje komplimenty ani dárky

Vysloužit si ženinu náklonnost přes celý víkend občas vyžaduje vybičovat se k heroickým výkonům. Pokud totiž chcete mít přítelkyni usměvavou, musíte být sami milí a pozorní. Nejlépe donést drobný dárek a pochválit nové oblečení (zde ovšem pozor na past, kdy jste jen zapomněli, že si něco nového přítelkyně koupila již minulý týden). Počítač nic takového nevyžaduje, aby vám umožnil hrát vaši oblíbenou hru.

gaming duel01 Foto:

5. Počítač nikdy nebude nespokojený

Je to oblíbený ženský trik, jak dovést muže k šílenství. Být neustále s něčím nespokojená a zároveň nedat najevo příčinu nespokojenosti. Ať uděláte, co uděláte, bude to špatně. Tohle se vám u počítače nestane. Ten bude spokojený vždy.

A jak to máte vy? Preferujete víkend s přítelkyní, nebo s počítačem? Nebo to střídáte? Dejte nám vědět v komentářích!

 

Stanislav Mikeš
www.esuba.eu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama