Enterprise se v úterý obleče do retra

Kapitán Archer natáhne uniformu kapitána Kirka! Kultovní crossover episoda v úterý v 15.10.
Star trek retro - splash

Ačkoliv Star Trek Enterprise vypadá jako ze škatulky (a tím myslíme z nějaké moderní, lesklé hi-tech škatulky), odehrává se ve skutečnosti celé století před původním Star Trek seriálem – tedy tím, který byl natočen už v 60. letech.

Po čtyři řady to Enterprise nijak nevysvětlovala, ale úterní a středeční dvoudíl jménem V zemi za zrcadlem konečně ukáže, jak by Archerova posádka vypadala v Kirkově éře.

Že si to nedovedete představit? Inu, ilustrujme to takhle: T´Pol v minisukni...

V zemi za zrcadlem se odehrává v alternativní "zlé" realitě, kde bestiální lidstvo dobývá galaxii, Enterprise působí spíše jako pirátská bárka a členové posádky se zrazují v průměru co pět minut.

Těšte se tedy na svérázné nakoukání na celý startrekovský fenomén, Enterprise vylétá už v úterý v 15.10 a na pokračování číhejte na COOLu ve stejný čas o den později!

Earl na pokračování

BONUS TIP: Nejen Star Trek Enterprise v úterý ožije rozverným dvoudílem. Taky Jmenuju se Earl totiž vyrukuje s prapodivným vyprávěním na pokračování!

Shoda nešťastných náhod tomu totiž chtěla, že Joy přivede Darnella do pěkné šlamastiky – a budou ji řešit nejen v úterní, ale i ve středeční epizodě.

Epický dvoudíl Jmenuju se Earl si dejte už v úterý a ve středu od 17.05!

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama