Festival Let It Roll nabídne přes 110 DJs

Letošní ročník festivalu Let It Roll bude přelomový nejen v počtu účinkujících, ale i díky navýšení počtu pódií a monstrózní velikosti hlavní stage. Dle všech ukazatelů bude mít Let It Roll tento rok rekordní návštěvnost!
Let it roll 2013
Let it roll 2013

Za necelý měsíc vyvrcholí celoroční přípravy dvoudenního festivalu Let It Roll. Nevídaně silný lineup by měl dle očekávání organizátorů přilákat na festival až 12 000 návštěvníků denně.

Víkendový program čítá přes 40 zahraničních producentů elektronické hudby a více než 70 zástupců domácí DJs scény.

Ti vystoupí celkem na šesti pódiích, z nichž to hlavní bude dle vyjádření organizátorů větší než šestipatrový panelový dům!

Prima COOL bude mít na akci DJ´s workshop s DJ Frikym!

Hlavními tahouny festivalu bezpochyby jsou Noisia – legendární holandský projekt. Originální zvuk vzbudil hned od počátku jejich tvorby zájem velkých britských hudebních vydavatelství a v současné době jsou jedni z nejžádanějších producentů elektronické hudby na světě.

Dalším headlinerem je belgický Netsky. Jeho současná popularita je přímo ohromující. Navzdory mládí se jeho debutové album s názvem „Netsky“ a následně druhé album „2“ zapsalo do současného zvuku drum&bassu nesmazatelným písmem. Aktuálně Netsky patří mezi špičku současného mainstreamového zvuku drum&bassu.

Podívejte se, jak to na Let it rollu vypadalo loni:

Seznam jmen dalších významných zahraničních účinkujících na festivalu je téměř nekonečný: Andy C, Feed Me, Black Sun Empire, Ed Rush & Optical feat, MC Ryme Tyme, Drumsound & Bassline Smith, Calyx & Teebee, Wilkinson, The Upbeats, Audio, Optiv & BTK, Ayah Marar Live, Culprate, John B, Koven Live, A.M.C, A. Skillz, Mind Vortex, Elite Force, Neonlight, Gridlok a spousta dalších.

Výběr zástupců domácí české a slovenské scény obsahuje jména jako: Rido, B-Complex, No Money, L Plus, Forbidden Society, Pixie, Suki, Bifidus Aktif, Deadly Vipers, Hungry Beats, Substance-D, Babe LN a další.

Letní festival Let It Roll se koná 2. a 3. srpna 2013 v Benešově ve Středočeském kraji.

Vstupenky na tento jedinečný a atmosférou nabitý festival můžete zakoupit v síti Ticketportal.cz . 

Dva vstupy na Let it Roll zdarma od nás získává:
Lukáš Fárek

Správná odpověď na soutěžní otázku: "Kolikátý ročník Let it Roll se letos koná?" je: c) 10.

Vítěze budeme kontaktovat telefonicky nebo emailem.

Gratulujeme!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama