Fotbal je COOL: V českých městech právě probíhají pouliční zápasy!

V pondělí 13. 8. jsme v Ostravě odstartovali nový projekt s názvem Fotbal je COOL. S příchodem Ligy mistrů UEFA na naší televizi chceme umožnit nadšeným fotbalovým COOLíkům, aby předvedli, co umí, a užili si prastarou populární hru i naživo.
Fotbal je COOL - Ostrava - Obrázek 4

Ostravský mač se dohrál za nečekané tmy, což ovšem hru ještě víc zatraktivnilo.


 
Fotbal není jen hra, ale i bezva dobrodružství. A právě tak jsou vystavěny i nadupané fotbalové eventy, které postupně proběhnou v pěti velkých českých městech: v Ostravě, Brně, Plzni a v Praze.

 

Přihlásit se stále můžete na webu www.prima-cool.cz/fotbaljecool

 

Náš speciální tým vám pak pošle sms, z níž se dozvíte, kdy a kde se turnaj uskuteční. Změřit svoje čutací síly mohou jednotlivci i družstva.

 

Akce ale nespočívá jen v momentu překvapení – do poslední chvíle nevíte, kdy a s kým se utkáte –, ale také v neobvyklých prostorách, v nichž k zápasům dojde.

 

Může to být například střecha budovy, stará opuštěná továrna nebo jakékoli jiné místo alespoň trochu přijatelných rozměrů. Díky úpravám se stane jedinečným kolbištěm COOLíků, kteří se nebojí kopnout do meruny.

 

Přesné místo utkání v oblasti, odkud hráči pocházejí či jsou jí nejblíže svým bydlištěm, se aktéři dozví také z vysílání regionálního rádia.

 

Velikost hracího prostoru a délka zápasu jsou uzpůsobeny hře čtyř proti čtyřem. Z několika družstev se vzájemným měřením sil postupně vyprofiluje vítězný tým. Výhrou je nejen nevšední sportovní zážitek, ale také herní konzole PlayStation 3.

 

Ostrava zalitá tmou

 

První ze série zápasů se uskutečnil 13.8. v Ostravě před novým obchodním centrem a byl nadupaný překvápky. Hrálo se už od odpoledne, aby si stihlo zahrát všech deset přihlášených družstev a dovybraná smečka z „osamělých fotbalových vlků“.

 

Až nečekaně vybavené hřiště s barely místo branek a občerstvením ve stylu Semtex COOL hráče nakoplo k ostré hře. Byla natolik vyrovnaná, že se zápasy musely zkracovat a poslední souboj naopak prodlužovat. Vítězové byli tak nadšení výhrou, že je ani při závěrečném fotu nebylo možné zklidnit.

 

Podívejte se na fotky ve fotogalerii!

 

Co ale překvapilo úplně všechny, byla tma, která se na hřišti rozlila. Přes dohodu s provozovatelem osvětlení o rozsvícení pouličních lamp nezablikala ani jedna zářivka. Ostravský event se tak rozrostl o další dávku adrenalinu. Všichni to vzali s humorem a stejně jako moderátor zápasů na místě Roman Buťa z pořadu Těžká dřina, byli nažhavení zápasy dohrát stůj co stůj.

 

Narychlo nainstalovanému provizornímu osvětlení se pak hřiště podařilo pokrýt světlem a zápasy se s přibývajícím napětím a nadšeným křikem vítězů nakonec úspěšně dohrály. Ve finále zvítězila Stará garda.

 

V úterý 14.8. pokračujeme v Brně!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama