FOTOGALERIE a VIDEO z COOL DAY: Najdete se?

Tak je to za námi. Byla to jízda! Kdo tam nebyl, prohloupil, kdo tam byl s námi, možná se najde na některé z mnoha fotek. Každopádně my jsme si to užili, a co vy? Jak se vám to líbilo? Pište nám dolů do komentářů ;-)
COOL DAY 1.4.2014 La Fabrika - Obrázek 27

COOL DAY aneb 5. narozeniny Prima COOL se konal v úterý 1. dubna 2014 v klubu La Fabrika v Praze.

od 16. hodin jsme tam pro vás měli nachystanou herní zónu plnou herních konzolí, mohli jste si vyzkoušet jízdu na simulátoru Formule 1 Red Bull Gaming Unit, a to dokonce s profesionálním hráčem a mistrem světa v závodní hře TrackMania Hakki juniorem.

Mohli jste si také otestovat sílu svého mozku na speciálním přístroji MindBall fungujícím na principu EEG biofeedback, nechat se vyfotit s originálními doplňky nebo si nechat ozdobit tělo originálním tetováním od našich krásných hostesek.

Podívejte se na fotky:

Ve druhém sále jste mohli s moderátorem Těžký dřiny Romanem Buťou soutěžit třeba o snowboard Nitro COOL v soutěžích inspirovaných pořady Prima COOL Pekelná výzva či Těžká dřina, kde se jedli švábi, červi a psí konzervy nebo sledovat coolervoucí exhibici mistra světa v bike trialu Petra Krause, který na svém horském kole přeskakoval i některé z vás a krev u toho tuhla v žilách.

Podívejte se na reportáž z VIP zpráv:

Style - Cool Day
Style - Cool Day

Mohli jste také vidět sestřih těch nejlepších upoutávek za celých 5 let existence COOLu a vychutnat si pohled na sexy tanečnice pole dance Elišku Svobodovou a Yayu Lopatio, členky skupiny FireflyCrew.

Dort k našim 5. narozkám přišli rozkrojit hlas naší stanice Honza Dolanský, programový ředitel FTV Prima Roman Mrázek a marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha.

Večer to na pódiu rozpálila kapela Toxique s extravagantní Klárou Vytiskovou, unikátní perforformace Jäger vibes – tedy DJ Aquaman s živým bubeníkem Rae Montanou, a nakonec nás roztančil DJ Bigles.

Díky moc všem, kdo jste přišli. Vážíme si toho a máme vás rádi!

5. narozeniny Prima COOL - plakátek 2
5. narozeniny Prima COOL - plakátek 2
Prima COOL
COOL DAY - pouták se sponzory

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama