Frustrovaný youtuber Dunkey plive dál jed na všechny strany! Všímají si toho i Češi

Vypadá to, že Dunkey si nedá pokoj...
Dunkey se vyloupl jako jeden z králů zamindrákovaných hráčů
Dunkey se vyloupl jako jeden z králů zamindrákovaných hráčů
tricksforumblog

Je to jen pár týdnů, co se jeden z nejznámějších youtuberů pěstujících převážně komentovaná in-game videa ze skvělé multimasové online řežby League of Legends, pustil na hodně tenký led. Dunkey se i přes opakovaná varování Riot Games, developera a správce LoL, opakovaně dopouštěl ve svých videích, jakož i v samotné hře, chování, které nakonec Riot ohodnotilo jako toxické. Nutno uznat, že řada jeho videí byla až nechutně sprostých, aniž by přitom byla jakkoli zábavná.

Jako každá jiná seriózní společnost, i Riot Games samozřejmě dbá na svou dobrou pověst a na to, s kým ji spojuje. Streamer Dunkey pro ně z mnoha ohledů ideální partner nebyl. Jen málokoho, kdo LoL dlouhodobě sleduje v širším kontextu, tak jeho ban skutečně překvapil – a to přesto, že Dunkey měl celou řadu fanoušků.

– Dunkey teď může komentovat leda turnaje v kuličkách

Slavný youtuber si pustil pusu na špacír a tvrdý trest ho neminul! Zasloužil si ho?

Kromě fanoušků měl však Dunkey i nespočet odpůrců. A Riot si vyhodnotil, že odpůrci početně převažují. Ostatně komunita kolem LoL má dlouhodobě v e-sporech nepříliš dobrou značku, když je považována za nejméně férovou, nejsprostší a nejvíce nesnášenlivou. Riot už museli nějak zasáhnout.

Situace nakonec dospěla až k Dunkeyho banu. Mnozí nad tímto rozlitým mlékem vytrvale lamentují a nemohou uvěřit, jiní si do něj s chutí nasypali kakao a na Dunkeyho si za nějaký čas ani nevzpomenou. Natož na jeho pseudohumor. Jak přitom jasně dokazuje i Dunkeyho twitterový účet, patří mezi ně i čeští hráči. Týká se to i vás? 

Nic naplat, Václav uhodil hřebíček na hlavičku.  Foto:

Ondřej Najman
eSuba.eu 

VIDEO: Dunkey nenávistně vysvětluje svou nenávist, za kterou dostal ban v League of Legends


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama