GALERIE: 15 nových fotek ze Star Wars: Síla se probouzí

Těšíte se na návrat do světa Hvězdných válek? Prosinec je daleko, ale tady máte další nášup, který vám může čekání zkrátit.
Star Wars: Síla se probouzí - Obrázek 13

George Lucas přenechal Star Wars mladším, a to je moc dobře, protože málokdo se těší takové důvěře jako režisér J. J. Abrams. Ten samozřejmě vrátí na scénu spoustu starých známých hrdinů. Luke Skywalker, Leia, Han Solo nebo Chewie (či chcete-li Žvejk) jsou sice o třicet let starší, to ale neznamená, že by se štítili dobrodružství.

Ve středu dění nové epizody však budou pochopitelně noví hrdinové: Jedním z nich bude Finn, bývalý voják Impéria, který se rozhodne vzít roha a po krku mu půjdou jeho bývalí nadřízení, jimž velí kapitán Phasma v podání metr devadesát vysoké hvězdy Hry o trůny Gwendoline Christie. Pak tu máme pilota jménem Poe Dameron, který je za kniplem absolutní eso a právě proto dostane za úkol supertajnou misi, jejíž výsledek ovlivní celou galaxii. A aby toho nebylo málo, dočkáme se prý i potomků hlavních hrdinů. Teoreticky by mohlo jít o Rey, mladou holku, která má svou hlavu, umí se o sebe postarat a rodiče kvůli ní přišli o nervy. A těmi rodiči by mohli být Han Solo a Leia.

V tučné galerii s novými snímky ale uvidíte i záporáka Kylo Rena, známou dvojičku robotů nebo nový design vojáků. Mňam.

 

Pokud vám to nestačí, tady je vydatnější článek shrnující důvody, proč se těšit:

Žvejk v maskérně podváděl. Ani jedna vráska!

5 důvodů, proč se těšit na nové Star Wars

 

Anebo si pusťte fantastický trailer:

Star Wars: Síla se probouzí (2015) trailer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama