GALERIE: Je tohle ještě realita, nebo hra? Modifikace GTA V bere dech...

Modifikace vládnou PC hraní
Modifikace The Pinnacle of V
Modifikace The Pinnacle of V

I přes to, že se někteří vývojáři snaží, modifikace stále zůstávající doménou hraní na počítačích. Každý, kdo se rozhodl investovat do výkonného PC ví, co dělá – modifikace totiž mohou dramaticky ovlivnit nejen funkčnost her, ale také jejich podobu, a to do té míry, že si současná produkce může jít cvrnkat kuličky za panelák.

Všechno potvrzují autoři obrovské modifikace pro GTA V – The Pinnacle of V – kteří se rozhodli učinit z ní nejhezčí hru současnosti. Nespokojili se ale pouze s fotorealistickou grafikou, mnohými změnami prošla kritizovaná fyzika vozidel, přibyly lepší výbuchy, detailnější modely postav a speciální shadery, které propůjčují například vodní hladině natolik realistické ztvárnění, že budete chvíli přemýšlet, jestli nejde jen o skutečnou fotku.

Sami se můžete podívat do galerie a nasát atmosféru, která v prostoru moderních her působí jako opravdové zvjevení. Zároveň se pak tvůrci nebojí pochlubit i videem a dokázat, že s jejich modifikací je hra stále přijatelně hratelná a nejde jen o samoúčelné leporelo pěkných obrázků.

Pořád nevěříte, tak tady máte to slíbené video, je to vážně masakr!

Neuvěřitelná grafika GTA V

 

Zdeněk Princ - facebookové stránky autora

Grand Theft Auto VI

VIDEO: Internetem otřásl první trailer na GTA 6. Tohle musíte vidět!

Red Dead Redemption

Legendární western ožívá! Tvůrce GTA dělá na vytouženém pokračování


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama