GALERIE: Nejvíc SEXY české COSPLAYERKY? Vybrali jsme ty nejlepší!

Tahle zima bude HOT. Stačí sledovat, co podnikají vyhlášené české cosplayerky.
Cosplayerek v Česku přibývá... Aleluja!
Cosplayerek v Česku přibývá... Aleluja!

Možná, že je kolem sebe běžně nevídáte, ale věřte, že jsou mezi námi. Kdo? No přeci žhavé a mladé české cosplayerky, které se ve své zálibě zcela našly! Ačkoli cosplay u nás nemá žádnou velkou tradici, tyhle holky si s tím nelámaly hlavu a zcela správně prostě trend samy vytvořily. My jim za to skládáme hlubokou poklonu a mame fakt velké nutkání shánět se po jejich telefonním čísle...

Kdybyste zcela náhodou měli mírné pochyby, kdo jsou to cosplayerky, vězte, že jde, zkráceně řečeno, o povětšinou mladé ženy, které se čas od času rády zcela vžijí do postav z videoher či japonských manga komiksů. V současné době pak v tomhle ohledu velmi frčí fantasy onlajnovky jako třeba League of Legends, která je na rozmanitosti herních charakterů založena. A to je pro cosplay optimální.

cos2_ahri_grumpycait Foto:

Jasným důkazem, že je "převlékání" v Česku na vzestupu, je třeba cosplayerka, jíž možná znáte pod přezdívkou Grumpy Cait. Právě ta se přitom zhlédla v League of Legends. Tady ji ale můžete vidět jednoduše jako Kitty Cat Katarina.

cos3_gingercosplayer_izumi Foto:

Možná však dáte přednost její kolegyni Ginger Cosplayer, která nás osobně naprosto dostala jako Izumi Akazawa z mangy či anime Another. Neskutečná práce, nemyslíte?

cos4_ketrin Foto:

Zpátky do světa her nás pak vrátila Ketrin. Jak ona, tak její fotograf by zasloužili jedničkou s hvězdičkou za hravou koláž. Vy si však na děti v dětských bazénech dejte v příštích dnech o něco větší pozor...

 

cos1 skup Foto:

...nejlepší na tom všem je, že všechny tři slečny jsou skutečně české cosplayerky z masa a kostí žijící kolem nás. Budeme jim fandit a vy se teď již můžete těšit na mnohé další!

Bonus:

souxie_cosplay Foto:

A když se blíží ty Vánoce, máme pro vás menší dárek. Tím je propracovaný „cosplay“ Triss Merigold v podání Souxie Cosplay. Zahřeje u srdíčka co říkáte?

 

Český cosplay Fallout

Česká cosplayerka dobývá svět! Tyhle sexy fotky z Falloutu vás nenechají v klidu

 

Cosplay nebo spíš trans-play?

GALERIE: 10 sexy cosplay krásek, jejichž tváře nás ale dost zneklidňují

Ondřej Najman
eSuba.eu

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama