GALERIE: Unikly první fotky z natáčení Assassin's Creed: Fassbender v kostýmu na place!

Vypadá to dobře, co myslíte?
Fassbender - jasný postoj assasína!
Fassbender - jasný postoj assasína!

První čtveřice fotek z natáčení hollywoodské adaptace videoherní hitovky Assassin´s Creed unikla na internet, konkrétně na web Skript.fr. A naštěstí na něm můžeme vidět to nejpodstatnější - hlavní postavu v podání Michaela Fassbendera v kostýmu přímo na place. Dosud jsme ho mohli vidět jedině v potemnělé propagační fotce.

Ve filmové adaptaci si Fassbender střihne dvojroli - jako Callum Lynch z blízké budoucnosti a samozřejmě taky jako jeho prapředek Aguilar, v jehož mysli pronikne do věčné a utajované války mezi Assassiny a Templáři.

Film se momentálně natáčí na Maltě, která nabízí tvůrcům spousta autentických historických lokací, protože slibují divákům věrné dobové zobrazení, tak jak jsou zvykklí z herní série. Potěší, že na prvních fotkách nechybí ani kopky sena, takže se jistě dočkáme i pořádné dávky akrobatických honiček a přistání do měkkého. Ostatně i Fassbender vypadá na snímcích podle vyšponovaného postoje pořádně vytrénovaně, přesto se asi z výšek budou vrhat spíše jeho dvojníci. Ale to se snad dozvíme již brzy s novou dávkou informací...

Tak co, věříte v kvalitu filmové adaptace? A patříte stále k assassinovským fanouškům? 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama