GTA 5: Příběh si konečně můžete zahrát s kamarády! Hráči dělají práci za vývojáře

Tak tohle se vážně povedlo!
Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V
Rockstar Games

Vzhledem k tomu, že je singleplayerová část GTA 5 rozdělena mezi tři postavy, určitě nejednoho z vás napadlo, jaké by to asi bylo, zahrát si příběh v kooperaci se živými spoluhráči. Shodou okolností tahle myšlenka přepadla i modaře Guadmaze, který neváhal a po měsících práce přináší modifikaci, která divoké plány zhmotňuje.

Bavíme se teď samozřejmě jen o PC verzi, která právě díky nejrůznějším modům nabízí stovky hodin zábavy navíc, v porovnání se základem, který sjel z výrobní linky vývojářů v Rockstar Games. Modifikaci naleznete mezi ostatními rozšířeními pod názvem Multiplayer Co-op a během chvíle můžete začít plnit mise, ale také příběhové loupeže v partě kamarádů.

Příběh v GTA V si zahrajete i s kamarády!

Všichni se teď akorát modlí, aby bylo z pohledu pravidel pro přípravu modifikací v pořádku a Rockstar nevyhodnotil Multiplayer Co-op jako závadnou modifikaci, ovlivňující multiplayerovou složku GTA Online. V tomto případě ale kooperativní dobrodružství běží na Guadmazových serverech, případně nabízí možnost založit si server vlastní.

Pokud se vám myšlenka líbí a hodláte modifikaci zkusit, upozorňujeme vás pro jistotu na občasné problémy s lagy a nečekanými chybami, pro jejichž odfiltrování nemá autor modifikace testery.

A jestli vás zrovna tahle modifikace nepřesvědčila, mrkněte se v galerii na tuhle grafickou parádu. U čtvrtého obrázku vám vypadnou oči z důlku!

 

Zdeněk Princ - facebooková stránka autora

Taková delší virtuální procházka...

VIDEO: Magor prošel napříč mapy všech dílů GTAčka. Kolik mu to zabralo času?

Grand Theft Auto V

Úspěch multiplayeru ohrožuje budoucnost GTA 5! Vývojáři totiž...


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama